هتل های پکن

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در پکن

بازدید از پکن پایتخت چین و یکی از مشهورترین شهرهای آسیا سفری به یاد ماندنی خواهد بود وشما می توانید در یکی از هتلهای پکن اقامت نموده و از آثار باستانی و تاریخی شهر بازدید نمایید. تابستان ها در پکن گرم و مرطوب می باشد و در زمستان ها سرد و خشک می باشد. فصل بهار دمای هوا بسیار دلپذیر است و زمان ایده الی برای سفر به پکن است. برای اقامت در هتل های پکن، اگر برای تفریح و گردش و خرید به این شهر سفر می نمایید بهتر است در مرکز شهر اقامت نماید تا به جاهای مختلف دسترسی داشته باشید و اگر برای کار به پکن سفر نموده اید در محل های نزدیک به کار خود اقاکت نمایید تا از ترافیک رها شوید. باغ –معبد بهشت، خیابان وانگ فو چین، خیابان سنلیتون، استادیوم های دهکده المپیک، ساختمان های سوهو پارک، دیوار چین، میدان تیان آن من، قصر تابستانی، شهر ممنوعه از جاذبه های دیدنی این شهر می باشد.

هتل های پیشنهادی گردشگران در پکن

The Hulu Hotel, Double Happiness Courtyard Hotel, Red Wall Garden Hotel

نقاط توریستی مهم پکن

- Forbiden City

- Peking University

- Ritan park

- Zhongguancun Electronics City

- Beijing International Convention Center

- Wangfujing Street

- Tiananmen Square

- Central Radio and TV Tower

- CCTV Headquarters

- Soath Luogu Lane

- China National Convention Center

- Houhai-Back Lakes

- China International Exhibition Center

- Hongqiao Market

- Chaoyang Park

هتل های مرکز شهر پکن

- هتل 5 ستاره هیلتون Hilton Beijing Wangfujing

- هتل 5 ستاره گرند هایت Grand Hyatt Beijing

- هتل 5 ستاره رافلز Raffles Beijing Hotel

- هتل 5 ستاره ریتز- کارلتون The Ritz-Carlton Beijing

- هتل 4 ستاره رِد وال گاردن Red Wall Garden Hotel

- هتل 4 ستاره پارک پلازا park Plaza Beijing Wangfujing

- هتل 4 ستاره ماریوت Beijing Marriott Hotel City Wall

- هتل 3 ستاره مایکل هاوس Michael’s House

- هتل 3 ستاره دابل هپینس کورت یارد Double Happiness Courtyard Hotel

قیمت هتل های پکن

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای پکنرا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر پکن را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های پکندر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل پکن

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی توانید گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر پکن، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به پکن سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / چین / پکن / هتل های پکن