هتل های پراگ

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

پراگ

جذابیتها و ویژگی های غیر متعارف پراگ آن را به مقصد گردشگری مناسب برای ماجراجویان مبدل ساخته است.

دیدار از قلعه پراگ میتواند کل ساعات روز شما را پر کند. سپس میتوانید برای خوردن یک شام دلچسب به یکی از رستورانهای مدرن شهر رفته و اوقاتی خوش را سپری کنید. دیدن بافت قدیمی شهر هم خالی از لطف نیست و جذابیتهای خاص خود را دارد. اگر قصد سفر به پراگ را دارید مطمئن باشید هیچ وقت پشیمان نخواهید شد و لحظاتی درخشان و خاطره ساز را برای خود رقم میزنید.

جاذبه های شهر پراگ

بافت قدیم شهر

پل چارلز

کلیسای سنت ویتوس

باغ وحش پراگ

قلعه پراگ

قصر لوب کویز

کلیسای سنت نیکلاس

تئاتر ملی

فعالیتهای تفریحی در پراگ

گشت و گذار در شهر و دیدار از جاذبه های پراگ

کشتی های تفریحی

بالون سواری بر فراز شهر پراگ

برترین هتل های پراگ از نگاه گردشگران

HOTEL RESIDENCE AGNES

ARIA HOTEL

POD VEZI

GOLDEN WELL

JULIAN HOTEL

UNITAS HOTEL

MOSAIC HOUSE

DESIGN HOTEL JOSEF

PACHTUV PALACE

ALCHYMIST GRAND HOTEL AND SPA

قیمت هتل های پراگ

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای پراگ را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر پراگ را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های پراگ در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل پراگ

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر پراگ، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به پراگ سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / جمهوری چک / پراگ / هتل های پراگ