هتل های پاریس

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در پاریس

پاریس بیش از هر شهر دیگری در دنیا دارای نقاط دیدنی آشنا برای همه است چه آنان که به این شهر رفته اند و چه آنان که نرفته ولی به نام خیابان ها و آثار آن آشنا هستند . قدم زدن در کوچه ها و خیابان های این شهر و عاشقانه های کنار رود سن و کافه ها و مردمان پاریس برای هر گردشگری لذت بخش می باشد. بازدید از خیابان شانزه لیزه، طاق نصرت، موزه لوور، برج ایفل، کلیسای نوتردام، کاخ الیزه، رود سن و دیگر نقاط دیدنی پاریس هر گردشگری را به این شهر جذب می نماید.


دارد. این بنا به عنوان مرکز محور تارخی شهر در نظر گرفته شده و از بالای آن می توان 12 خیابان شهر را مشاهده کرد. پله ها شما را به ناحیه ی شمالی شانزه لیزه از طریق عابر پیاده ای مسقف هدایت می کنند. بلیط ها در همین مسیر به فروش می رسند.

کلیسای جامع نوتر دام پاریس
این کلیسا یکی از پربازدیدترین مکان های تاریخی فرانسه با 14 میلیون بازدیدکننده در سال است، بنایی با معماری گوتیک به یادگار مانده از 7 قرن حکومت کاتولیک در این کشور. اولین پایه های ساخت آن توسط لویی هفتم به سال 1163 باز می گردد و تا سال 1345 تقریبأ به طول انجامید و تا قرن های متمادی اجزایی به آن اضافه شد. صحن داخلی آن ظرفیت 6000 نمازگزار را دارد. سه پنجره ی صورتی با شکوه و در سمت راست کلیسا برج ناقوس مجلل همانند گنجی بی نظیر هستند. تقریبأ در میانه ی ساختمان، ایوانی قرار دارد که بر روی طارمی های آن مجسمه ی پرندگانی خارق العاده ساخته شده است و هر کدام نمایانگر اسطوره ای خاص است. همچنین تماشای مجسمه ی پادشاهان فرانسوی طی قرن های متفاوت یکی دیگر از شکوه این بناست

مناطق گردشگری پاریس

برج ایفل و پاریس وسترن

تصور شهر پاریس بدون وجود این برج تقریبأ ناممکن است. گوستاو ایفل، سازنده ی این برج 320 متری آن را برای نمایشگاه جهانی سال 1889 ساخت. خوشبختانه موافقت هنرهای نوین با پیش ثبت نام بلیط های گردشی از ایجاد صف های طویل مسافران جلوگیری کرده است. در سال 2017 در اطراف این برج، دیواری ضد گلوله به ارتفاع 5/2 متر ساخته شد که گردشگرانِ در انتظار بالابر را در برابر عوامل جوّی همچون باران و برف حفاظت می کند. کافه و بارهای بسیاری در این برج قرار دارد که از جمله ی آن ها می توان به ماکارون بار و شامپانی بار اشاره کرد.


شانزه لیزه و بولوارهای طویل و باشکوه، طاق نصرت

گرچه همگان پاریس را با نماد ایفل می شناسند اما طاق نصرت یکی دیگر از نمادهای برجسته ی تاریخی فرانسه است که به سال 1836 بنا شده است. این بنای یادبود در پی پیروزی ناپلئون بناپارت در اتریش، ساخته شد. نام دلاوران و فرماندهان طول تاریخ فرانسه بر فراز این طاق باشکوه نقش بسته است، مقبره ی یکی از سربازان گمنام جنگ جهانی اول نیز در پایین آن قرار دارد. این بنا به عنوان مرکز محور تارخی شهر در نظر گرفته شده و از بالای آن می توان 12 خیابان شهر را مشاهده کرد. پله ها شما را به ناحیه ی شمالی شانزه لیزه از طریق عابر پیاده ای مسقف هدایت می کنند. بلیط ها در همین مسیر به فروش می رسند.

کلیسای جامع نوتر دام پاریس

این کلیسا یکی از پربازدیدترین مکان های تاریخی فرانسه با 14 میلیون بازدیدکننده در سال است، بنایی با معماری گوتیک به یادگار مانده از 7 قرن حکومت کاتولیک در این کشور. اولین پایه های ساخت آن توسط لویی هفتم به سال 1163 باز می گردد و تا سال 1345 تقریبأ به طول انجامید و تا قرن های متمادی اجزایی به آن اضافه شد. صحن داخلی آن ظرفیت 6000 نمازگزار را دارد. سه پنجره ی صورتی با شکوه و در سمت راست کلیسا برج ناقوس مجلل همانند گنجی بی نظیر هستند. تقریبأ در میانه ی ساختمان، ایوانی قرار دارد که بر روی طارمی های آن مجسمه ی پرندگانی خارق العاده ساخته شده است و هر کدام نمایانگر اسطوره ای خاص است. همچنین تماشای مجسمه ی پادشاهان فرانسوی طی قرن های متفاوت یکی دیگر از شکوه این بناست.


سالن ها، موزه ی لوور

این پربازدیدترین موزه ی جهان در چهار طبقه با پله های بسیار، در سال1973 شروع به کار کرد. در این موزه، چیزی در حدود 35000 شئ نمایشی ازتمدن بین النهرین، یونان و مصر باستان، شاهکارهای هنرمندانی چون میکل آنژ، داوینچی و رامبرانت سالانه در معرض دید عموم قرار می گیرند. طبقه بندی این آثار را می توان به این شکل در نظر گرفت : تابلوهای نقاشی، مجسمه ( اروپای قرون وسطی، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و آلمان) و آثار باستانی از سرتاسر دنیا. طراحی نمای هرمی این موزه توسط معمار چینی-آمریکایی به نام آی ام پِی انجام شده است.پنج پیشنهاد ویژه آتالند برای اقامت در هتل های پاریس

- هتل فابریک Hotel fabric

آدرس : 31 rue de la Folie Mericourt , 75011 Paris

- لو سیتیزن هتل Le Citizen Hotel

آدرس : 96 Quai de Jemmapes , 75010 Paris

- هتل رِجِنتس گاردن Hotel Regent’s Garden

آدرس : 6 Rue Pierre Demours , 75017 Paris

- هتل جِئورجِت Hotel Georgette

آدرس : 36 rue du Grenier Saint Lazare , 75003 Paris

- هتل بیوسِجور مونتمارتو Hotel Beausejour Montmartr

آدرس : 6 rue Lecluse , 75017 Paris

قیمت هتل های پاریس

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتل های پاریس را به صورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزرواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است. پس از جستجوی هتل های پاریس در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند. با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید .

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد، بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد :

- سفرهای تفریحی: در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر پاریس، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان .

- سفر کاری: اگر برای مسافرت کاری به پاریس سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

* ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت (سربرگ هتل)

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / فرانسه / پاریس / هتل های پاریس