هتل های وین

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در وین

وین پایتخت اتریش به عنوان یکی از زیباترین شهرهای اروپا شناخته شده است. با اقامت در یکی از هتل های نزدیک وین تعطیلات هیجان انگیزی را تجربه خواهید نمود. تابستان های وین گرم و زمستان های آن سرد و برفی می باشد. با وجود ساختمان های بسیار زیبا برای بازدید اینکه از کجا شروع کنیم دشوار است. Schloss Schobrunn محل قدیمی ترین باغ وحش جهان است. میدان اشتفان پلاتز Stephansplatz قلب وین میدانی است که مهمترین گذرگاه های شهر از آن می گذرد و بسیاری از جاذبه ها و رستوران های سنتی در آنجا قرار دارد جایی که شما می توانید غذاهای محلی لذیذ میل نمایید مثل Apfelstrudel و هتل های این میدان بسیار مشهور هستند . کلیسای اشتفاندوم ، کاخ الیزابت و ساختمان مدرن هاس هاوس در این میدان قرار دارند و این جا بهترین نقطه برای شروع گردش در وین می باشد. کلیسای جامع سنت اشتفان، موزه ی کلیسای جامع وین، مجموعه تاریخی هافبورگ، موزیومس کوارتیه ، موزه ی تاریخ هنر، آلبرتینا که موزه ای است برای نمایش بزرگترین مجموعه آثار گرافیکی دنیا ، از جمله جاذبه های وین می باشند.

هتل های پیشنهادی گردشگران در وین

Park Hyaat Vienna, Hotel Sacher Wien, Palais Hansen Kempiniski Vienna

نقاط توریستی مهم وین

- St. Stephan’s Cathedral

- Hofburg Imperial Palace

- Belvedere

- Gasometer

- Wiener Stadhalle

- Schwedenplatz

- Stephansplatz

- Vienna City Hall

- Schoenbrunn Palace

- Spanish Riding School

- Naschmarkt

- Asutria Center Vienna

- Vienna State Opera

- Messe Wien Exhibition and Congress Center

- Wiener Prater

- Karlsplatz

- Viennese City Park

پنج هتل پیشنهادی آتالند برای اقامت در هتل های وین

- هتل جاگر Hotel Jager

آدرس: Hernalser Hauptstrasse 187 , Vienna A-1170

- دِر ویلهلمشاف Der Wilhelmshof

- آدرس: Kleine Stadtgutgasse 4 , Vienna A-1020

- پنشن کرامل Pension kraml

- آدرس : Brauergasse 5 | Wien, Vienna A-1060

- پنشن سوزانه pensin Suzanne

- آدرس : Walfischgasse 4 , Vienna A-1010

- هتل پنشن بوش Hotel pension Bosch

آدرس: Keilgasse 13 , Vienna 1030

قیمت هتل های وین

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای وینرا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر وین را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های ویندر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل وین

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی توانید گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر وین، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به وین سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / اتریش / وین / هتل های وین