هتل های وان

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در وان

وان در شرق ترکیه قرار گرفته و یکی از شهرهای تاریخی ترکیه محسوب می شود. کوتاه ترین مرز زمینی ایران به شهر وان شهرستان خوی می باشد. از جاذبه های توریستی وان می توان قلعه وان، دریاچه وان، کلیسای آک دامار، گربه وان را نام برد. برای خرید نیز وان مکان مناسبی می باشد به خصوص در مواقعی که اجناس به حراج گذاشته می شود.

هتل های پیشنهادی گردشگران در وان

Elite World Van, Rescate Hotel, Royal Berk Hotel, Tamara Otel

نقاط توریستی مهم وان

- Akdamar Island

- Lake Van

- Holy Cross Church

- Van Castle

- Ancient Urartion site of Cavustepe

- Hosap Castle

- Rock of Van

- Yedi Kilise

- Van Museum

- Old Van

- Van Devlet Tiyatrosu

- Cinemam Sinemalari

- Carpanak Adasi

- Ulu Cami

- The North Shield Pup van

هتل های وان

- هتل5 ستاره الیت ورلد وان Elite World Van

- هتل 5 ستاره رسکیت هتل Rescate Hotel

- هتل 4 ستاره تامارا Tamara Otel

- هتل 3 ستاره آکدامار Akdamar Hotel

- هتل بویوک آسور Buyuk Asur

- ماوری توانا هتل Mavi Tuana Hotel

- هتل بویوک اورارتو Buyuk Urartu Hotel

- رویال میلانو هتل Royal Milano Hotel

- هتل ایوان Hotel IIvan

- وان مادی هتل Van Madi Hotel

ویزای ترکیه

در حال حاضر اتباع ایرانی بدون اخذ روادید می توانند به ترکیه مسافرت نمایند و به مدت حداکثر 3 ماه در این کشور اقامت داشته باشند. سفر به این کشور از طریق وسائل نقلیه زمینی (اتوبوس و قطار) و هواپیما امکان پذیر می باشد.

قیمت هتل های وان

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای وانرا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر وان را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های واندر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل وان

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر وان، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به وانسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / ترکیه / وان / هتل های وان