هتل های وارنا

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

وارنا

یکی از شهرهای کشور بلغارستان و واقغ در استان وارنا میباشد.پس از سوفیا و پلوودیو سومین شهر بزرگ بلغارستان است.این شهر جزء یکی از شگفت انگیزترین شهرهای ساحلی دریای سیاه است. از اماکن دیدنی این شهر میتوان به ساحل وارنا موزه باستان شناسی و حمام رومی اشاره کرد.

جاذبه های وارنا

باغ دریا

موزه باستان شناسی وارنا

جنگل سنگی

پارک وارنا

باغ وحش وارنا

مجموعه سنگ های شگفت انگیز

گالری هنری بوریس

فعالیت های تفریحی در وارنا

اسب سواری

غواصی

دوچرخه سواری

برترین هتل های وارنا از نگاه گردشگران

MODUS HOTEL

GRAFFITT GALLARY HOTEL

PANORAMA HOTEL

SPLENDID BOUTIQUE

HI HOTEL

GRAND HOTEL DIMYAT

GRAND HOTEL LONDON

DALLAS RESIDENCE HOTEL

GOLDEN TULIP VARNA

OCEANIC HOTEL

قیمت هتل های وارنا

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای وارنا را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر وارنا را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های وارنا در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل وارنا

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر وارنا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به وارنا سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / بلغارستان / وارنا / هتل های وارنا