هتل های هانوفِر

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در هانوفر

هانوفر شهر سبز و مدرن با باغ ها و پارک های بزرگ و شهر نمایشگاه های گوناگون در شمال آلمان قرار دارد. این شهر که در ابتدا محل سلطنت و زندگی پادشاهان هانوفر بوده ، دارای ساختمان های باشکوهی از آن دوران است که در سراسر شهر قابل مشاهده می باشد. با وجود اینکه گذشته و آثار تاریخی هانوفر بخش مهمی از ویژگی های این شهر می باشد ، به دلیل اینکه این شهر بارها در جنگ تخریب و بازسازی شده است تبدیل به یک شهر مدرن و جدید گشته است و سنت و مدرنیته را در کنار هم دارد. از جمله رویدادهای توریستی هانوفر می توان فستیوال ماشزه، جشنواره آش و جشنواره جاز ، جشنواره اکتبر فست را نام برد و از جمله نمایشگاه های این شهر نمایشگاهی CeBIT, Hannover messe, Spiring Festival,International Firework Competition, Christmas Market و بزرگترین نمایشگاه کامپیوتر دنیا در این شهر برگزار می شود. هانوفر دارای هتل های متعددی با ویژگی های گوناگون می باشد و جواب گوی تمام نیازهای گردشگران است. شما می توانید بعد از دوچرخه سواری در صبح یک صبحانه آلمانی در هتل میل نمایید و لذت ببرید.

هتل های پیشنهادی گردشگران در هانوفر

Hotel Haase, Suite Novotel Honnover, Novotel Hannover

نقاط توریستی مهم هانوفر

- Hannover Fairground

- Herrenhausen Garden

- Sea Life Hannover

- Hannover Congress Centrum

- Maschsee

- Swiss Life Hall

- Marktkirche

- Leine Center Laatzen

- Expo Park

- HDI Arena

- Sprengel Museum

- Lister Platz

پنج هتل پیشنهادی آتالند برای اقامت در هتل های هانوفر

- سوئیت نووتل هانوور Suite Novotel Hannover

آدرس : Rundestrasse 9 , 30161 Hannover , Lower Saxony

- نووتل هانوور Novotel Hannover

آدرس: Podbielskistrasse 21/23 , 30163 Hannover , Lower Saxony

- مرکر هتل هانوور سیتی Mercure Hotel Hannover City

آدرس: Willy Brandt Allee 3 , 30169 Hannover , Lower Saxony

- هتل ویوا کریتیو Hotel Viva Creativo

آدرس: m Heidkampe 80 , 30659 Hannover, Lower Saxony

- رادیسون بلو هتل Radisson Blu Hotel

آدرس : EXPO Plaza 5 , 30539 Hannover, Lower Saxony

قیمت هتل های هانوفر

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای هانوفررا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر هانوفر را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های هانوفردر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل هانوفر

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی توانید گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر هانوفر، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به هانوفر سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / آلمان / هانوفِر / هتل های هانوفِر