هتل های نیویورک

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

نیویورک

گشت و گذار و دیدن تمامی جاذبه های نیویورک در یک سفر غیرممکن است. ساختمان ایمپایر استیت مجسمه آزاذی پارک مرکزی موزه هنر متروپولیتن سالانه میلیون ها گردشگر را جذب خود مینماید. در این شهر کتابخانه های معروفی نیز وجود دارد. اگر قصد خرید هم دارید در مرکز شهر بوتیک ها و فروشگاه های بسیاری وجود دارند که از خرید در آنجا لذت خواهید برد. نیویورک پرجمعیت ترین شهر ایالت نیویورک و ایالات متحده آمریکاست و از پنج ناحیه برانکس بروکلین منهتن کوینز و استاتن آیلند تشکیل شده. بسیاری به دلیل اهمیت اقتصادی سیاسی و فرهنگی این شهر را پایتخت جهان نام گذاری کرده اند.

جاذبه های شهر نیویورک

پارک مرکزی

موزه هنری متروپولیتن

منهتن

بازدید از موزه و آثار بجا مانده از واقعه یازدهم سپتامبر

پارک برایان

کتابخانه نیویورک

مجسمه آزادی

میدان تایمز

کلیسای سنت جون

ساختمان چرسیلر

فعالیت های تفریحی در نیویورک

قایق سواری

گشت و گذار در شهر

دوچرخه سواری در شهر

کشتی های تفریحی

برترین هتل های نیویورک از نگاه گردشگران

STAY BRIDGE SUITES TIMES SQUARE – NEW YORK CITY

CASABLANCA HOTEL TIMES SQUARE

ROW NYC HOTEL

HILTON GARDEN INN TIMES SQUARE

HILTON TIMES SQUARE

WYNDHAM NEW YORKER HOTEL

CROWNE PLAZA TIMES SQUARE MANHATTAN

THE BRYANT PARK HOTEL

SANCTUARY HOTEL NEW YORK

NEW YORK MARRIOTT MARQUIS

قیمت هتل های نیویورک

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای نیویورک را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر نیویورک را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های نیویورک در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل نیویورک

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر نیویورک، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به نیویورک سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید

/ جهان / آمریکا / نیویورک / هتل های نیویورک