هتل های نیشابور

هتل های نیشابور
 • خراسان رضوی , نیشابور
  استان خراسان رضوی ، شهرستان نیشابور - میدان خیام - ابتدای خیابان مدرس 
  1,800,000‏ ریال

  مجتمع اقامتی پذیرایی و گردشگری کمال الملک ،اولین مرکز اقامت و پذیرایی شهرستان نیشابور طی نیم قرن گذشته بوده است. لذا بنای قدیمی این مجتمع با شهرت هتل کمال الملک در سال 1338 ه.ش، به دست مرحوم علی اکبرخان رضوانی (رئیس بازرسی اداره دارایی آن دوره) در خیابان مدرس (علی اف) بنا گردید، که در آن زمان محل اسکان توریست ها و مسافران بوده و سالن غذاخوری آن جهت پذیرایی از همشهریان قدیمی مورد استفاده قرار میگرفته است. لذا در حال حاضر پس از سالها تجربه و تلاش این مجموعه شامل سوئیت و اتاق های مجهز به کلیه امکانات رفاهی، رستوران و باغ پذیرایی، در محیطی دلنشین و چشم اندازی زیبا با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی پذیرای مسافران محترم می باشد.

 • خراسان رضوی , نیشابور
  نیشابور-خیابان امام خمینی-نبش شریعتی-جنب باغ ملی 
  1,180,000‏ ریال

  هتل مهر نیشابور

  هتل مهر نیشابور شامل 1 طبقه می باشد که دارای 13 باب اتاق و سوئیت است. هتل مهر که همان جهانگردی سابق نیشابور است در سال 1394 مورد بازسازی قرار گرفته است.

رزرو هتل های نیشابور

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های نیشابور را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در نیشابور را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای نیشابور هتل بگیرم

برای اقامت در مرکز شهر و دسترسی داشتن به مکان هایی مانند بازارها، مراکز دیدنی و دانشگاه علوم پزشکی هتل کمال الملک با کیفیت و خدمات دهی خوب با فضای زیبا مزین به آلاچیق های سنتی را میتوانید انتخاب کنید. همچنین هتل مهرکه در خیابان امام خمینی و در کنار باغ ملی و نزدیک به بیمارستان 22 بهمن و چندین مجتمع تجاری قرار دارد هتل دیگری است که برای اقامت در نیشابور پیشنهاد می شود.

/ ایران / خراسان رضوی / نیشابور / هتل های نیشابور