هتل های میبد

هتل های میبد
 • یزد , میبد
  یزد-میبد-خیابان سلمان فارسی 
  1,600,000‏ ریال

  این خانه تاریخی ، همچون دیگر آثار تاریخی میبد، از تزیینات مجلل و باشکوه معماری اصیل ایرانی و طراحی متناسب با فرهنگ و اقلیم خاص کویر حکایت دارد. مجموعه خانه تاریخی حاج ملک مشتمل بر : هشتی ، بخش اندرونی و بیرونی و حیاط نارنجستان است. این مجموعه اقامتی سیاحتی که به شماره 15105 در آثار ملی ایران به ثبت رسیده است، دارای مساحتی به وسعت 1500متر مربع و دارای 12 اتاق، که شاه نشین آن ، صفه ای با بادگیر سر به فلک کشیده است و شیوه معماری خانه نیز معماری چهارفصل خاص مناطق کویری با حیاط و حوض مرکزی است. هم اکنون این مجموعه به همت والای میبد دوستان مرمت شده و به عنوان تنها مجموعه توریستی اقامتی شهرستان میبد، پذیرای دوستداران میراث کهن می باشد. اتاقها و سوئيتهاي هتل ، با معماری اصیل ایرانی و به گونه اي منحصر به فرد طراحی شده اند که هر کدام دارای معماری سنتي و فصلی متفاوت می باشد تا براي ميهمانان با سليقه هاي متفاوت ، محيط مناسبی را فراهم آورد. سقف گنبدي اتاقها و گچبریهای استادان چیره دست و کفپوش آجری آن ، که با معماري و تمدن اصيل ايراني همراه شده است، با تجهيزات مدرن اتاقها هم آواز گشته و تلفيق زيبايي از سنت، هنر و مدرنيته را به وجود آورده و این طرح نو به حد اعلای عظمت و زیبایی رسیده است به طوری که چشم انداز دیدنی رو به حیاط خانه و آهنگ دلنواز رقص آب ، اقامتی به یاد ماندنی را در خاطر بازدیدکنندگان برجا می گذارد.

  تعداد اتاق های هتل حاج ملک میبد

  این هتل دارای 12 اتاق یک تخته، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل حاج ملک میبد نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان سلمان فارسی قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه 50 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 15 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل حاج ملک میبد

  رستوران و فست فود شایان در 650 متری و شید برگر در 1.4 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • یزد , میبد
  يزد - ميبد - جاده رئیس سنتو-پل زیرگذر-ابتداي بلوار بسيج 
  1,320,000‏ ریال

  هتل بهجت که در سال 1385 ساخته شده، در نزدیکی مهم ترین بنای تاریخی میبد مربوط به دوره اشکانی یعنی نارین قلعه واقع شده و باغ های میبد هم در اطرافش قرار دارند. اگر قصد سفر به این شهر چند هزارساله و بازدید از بناهای تاریخی آن رادارید، یا قصد خرید کاشی و سرامیک معروف این شهر رادارید، یا دانشجو هستید و کار دانشگاهی دارید، اقامت در هتل بهجت با امکانات رفاهی مناسبی که دارد گزینه ی خوبی است.

  تعداد اتاق های هتل بهجت میبد

  این هتل دارای 22 اتاق می باشد که شامل 4 اتاق 4 تخته، 10 اتاق سه تخته و 8 اتاق دو تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل بهجت میبد نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در ابتدای بلوار بسیج قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه در حدود 46 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل بهجت میبد

  رستوران و فست فود شایان در 2.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

رزرو هتل های میبد

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های میبد را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در میبد را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید .

کجای میبد هتل بگیرم

هتل بهجت میبد به عنوان اولین هتل سه ستاره میبد که در نزدیکی بنای تاریخی نارین قلعه قرار دارد و هتل حاج ملک میبد به عنوان هتلی سنتی با معماری باشکوه ایرانی، هتل هایی هستند که برای اقامت در میبد میتوانید آنها را انتخاب کنید.


/ ایران / یزد / میبد / هتل های میبد