هتل های مونیخ

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

مونیخ

کلان شهری ثروتمند و دارای جاذبه های بی شمار. مرکز ایالت بایرن و سومین شهر بزرگ آلمان میباشد. این شهر بر روی رود بیسار و شمال کوه آلپ قرار گرفته است. شهر کافه ها رستوران ها جشن ها فستیوالها گالری ها هنر موزه فوتبال و صنعت که همگی باعث بالا رفتن سطح کیفیت زندگی شده و آنرا به چهارمین شهر برتر جهان مبدل ساخته است. آمارها نشان دهنده این است که مونیخ بالاترین میزان را در جذب توریست در میان دیگر شهرهای آلمان داراست... بخصوص در فصل تابستان و در طول جشن اکتبر.

اماکن تاریخی

کلیسای آسام

قصر نیم فن بورگ

کلیسای سن پیتر

موزه جوگن استیل

آلتر هوف

سازه فورر

کتابخانه مناسینسا

فعالیتهای تفریحی

دوچرخه سواری

گشت و گذار در شهر و بازدید از اماکن تاریخی

جشن اکتبر

پرواز با هلیکوپتر بر فراز کوه های آلپ

پاراگلایدر

بهترین هتل های مونیخ از نگاه گردشگران

Platzl Hotel

Hotel Torbraeu

Hotel Muenchen Palace

Hotel Laimer Hof

Marc Muenchen Hotel

Holiday Inn Munich City Center

Hotel Bavaria

Mandarin Oriental Munich Hotel

Sofitel Munich Hotel

The Charles Hotel

قیمت هتل های مونیخ

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای مونیخ را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر مونیخ را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های مونیخ در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل مونیخ

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر مونیخ، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به مونیخ سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / آلمان / مونیخ / هتل های مونیخ