هتل های مونترال

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

مونترال

شهری فرانسوی زبان و پایتخت فرهنگی هنری کانادا

زندگی به سبکی خاص و رویایی در این شهر به چشم میخورد.از آب و هوای گرم و شرجی آن در تابستان گرفته تا زمستانهای بسیار بسیار سرد که دمای هوا به 40- میرسد یا کافه ها و بوتیکهای جالب منطقه مونت رویال و یا ابر ساختمانها و برجهای متعدد و خیابان های سنگ فرش شده.

مونترال بزرگترین شهر استان کبک و دومین شهر بزرگ این کشور پس از تورنتو میباشد.

اماکن دیدنی

موزه نتردام

باغ گیاه شناسی مونترال

منطقه مونت رویال

سیرک آفتاب

موزه هنرهای زیبا

کوه های لورنتین

کلیسای ماری رین

فعالیت های تفریحی

قایق سواری

دوچرخه سواری

سیرک آفتاب

رفتینگ

ماهیگیری

پارگ ژان دراپو

گلف

ساحل برج ساعت

بهترین هتل های مونترال از نگاه گردشگران

Le Square Phillips Hotels and Suites

Hotel Gault

Ritz Carlton Montreal

Auberge Du Vieux Port

Hotel Nelligan

Loews Hotel Vogue

Le Petit Hotel

Hotel Omni Mont Royal

Hotel Le Crystal

Le Place D’armes Hotel and Suites

قیمت هتل های مونترال

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای مونترال را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر مونترال را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های مونترال در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل مونترال

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر مونترال، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به مونترال سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید

/ جهان / کانادا / مونترال / هتل های مونترال