هتل های مهدی شهر

هتل های مهدی شهر
 • سمنان , مهدی شهر
  استان سمنان – شهرستان مهدیشهر – منطقه گردشگری دربند – نزدیک غار زیبا و تاریخ 
  2,500,000‏ ریال

  هتل دربند مهدیشهر

  هتل دربند واقع در استان سمنان، شهرستان مهدیشهر بعنوان اولین هتل ۴ستاره استان محسوب می گردد که با طراحی منحصر به فرد و چشم اندازی زیبا هم چون قلعه ای استوار در دامان کوه می درخشد .

  هتل دربندمهدیشهر زیبا با همت و تلاش فراوان آقایان محمد آقا ربانیان و سهراب حاجی علیان بنا شده که از نظر سرعت ساخت در نوع خود بی نظیر است .

 • سمنان , مهدی شهر
  مهدیشهر،انتهای خیابان صاحب الزمان 
  1,900,000‏ ریال

  هتل سنگسر مهدیشهر

  هتل سنگسر در منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای مهدیشهر و در دامنه رشته کوه البرز واقع شده است . هتل سنگسر در زمینی به مساحت ۲۵۰۰۰متر مربع و به صورت دو ساختمان مجزا ساخته شده است. ساختمان شماره یک هتل سنگسر از یازده اتاق و سوئیت، لابی پذیرش، رستوران، کافه تریا، صبحانه خوری و سفره خانه سنتی تشکیل شده است. معماری خاص، سکوت و آرامش، چشم انداز زیبا و آب و هوای خنک و معتدل از خصوصیات بارز هتل سنگسر است.

رزرو هتل های مهدی شهر

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های مهدی شهر را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در مهدی شهر را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای مهدی شهر هتل بگیرم

اگر میخواهید به غار آهکی دربند که یکی از بزرگترین غارهای آهکی ایران است و شهر شهمیرزاد و باغات زیبای دربند دسترسی راحت داشته باشید هتل دربند مهدی شهر را که به دور از شلوغی و آلودگی شهر و در دامنه کوهستان قرار دارد و برای لذت بردن از سکوت و آرامش و چشم انداز زیبا و آب و هوای خنک و معتدل، هتل سنگسر مهدی شهر را انتخاب کنید.


/ ایران / سمنان / مهدی شهر / هتل های مهدی شهر