هتل های مسکو

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در مسکو

مسکو، مرکز سیاسی، تاریخی، معماری و تجاری روسیه، پهناورترین کشور دنیا می باشد. در این شهر 10 میلیونی سنت و مدرنیته در کنار هم قرار گرفته اند. میدان سرخ، کرملین ، نه گنبد کلیسای جامع سنت باسیل، موزه هنرهای زیبای پوشکین، آرامگاه لنین، موزه KGB و دیگر نمادهای بزرگ گذشته مسکو از آثار تاریخی این شهر می باشد که با استفاده از مترو می توانید از آنها بازدید نمایید. این شهر باستانی بهشتی برای علاقمندان به تاریخ است: کلیساها و بناهای تاریخی یادآور قهرمانان جنگ می باشد و آثاری که از اتحاد جماهیر شوروی در سراسر شهر پراکنده است و دیگر آثار تاریخی موجود نشانگر قدمت این شهر می باشد.

محله های معروف و دیدنی مسکو

- کرملین Kremlin
این محله ی تاریخ ساز و ارتودوکس مسکو روزهای بسیار تعیین کننده ی روسیه را به خود دیده است. محله ایست محصور در دیوارهای بلند به طول 2/25 کیلومتر با چشم اندازی زیبا رو به مهم ترین میدان روسیه با نام سرخ و کلیسای سنت باسیل که از نظر جاذبه های گردشگری بسیار مهم است.

- میدان سرخ Red Square

درست در بیرون دیوارهای شمالی کرملین به یکباره با میدانی عظیم و با شکوه با نام سرخ برمی خوریم با محوطه ی سنگفرشی 400 در 150متر. در ضلع جنوبی این میدان کلیسای سنت باسیل با شکوه ارتودوکس قرار دارد که در آن هیچ آیین مذهبی اجرا نمی شود. این میدان ممکن است در مواقع مختلف سال به دلایل جشن ها و یا تمرینات مختلف بسته باشد، پس توصیه ی ما اینست که با اقامت در هتلی نزدیک این محل در اولین روزهای اقامت در مسکو از میدان سرخ بازدید کنید.

- تئاتر بولشویک Bolshoi Theatre

مسافران برای ساختن یک شب رمانتیک و عاشقانه در مسکو به تماشای یکی از برنامه های در حال اجرا در سالن تئاتر بولشوی مسکو می روند. شرکت های موسیقایی در این سالن قدیمیِ 240 ساله با شش ردیف تماشاگر درفضایی بسیار زیبا و عاشقانه به اجرای اپراها و رقص باله های روسی و خارجی بی نظیری می پردازند. این سالن پس از فروپاشی اتحاد جماهیرشوروی سابق به دست سیاسیون افتاد اما همچنان به کار خود تا به امروز ادامه می دهد. رزرو هتل در نزدیکی این محله می تواند دسترسی هر لحظه و آسان شما را تضمین کند.

- پارک مرکزی گورکی Maxim Gorky's Central Park

پارک جنگلی گورکی با معماری خاص به عنوان نمادی از هنر کمونیستی توسط کنستانتین ملنیکوف به سال 1920 ساخنه شد. این پارک، مکانی بسیار دیدنی برای تفریح و استراحت مسافران سرتاسر دنیاست که در آن می توان به فعالیت های تفریحی همچون : دوچرخه سواری، اسکیت، والیبال ساحلی، انواع بازی های محلی و روز دنیا، پتانک فرانسوی، تنیس روی میز و... اشاره کرد. غذاخوری های متنوع از کوچکترین کیوسک ها مانند AC/DC in Tbilisi تا بزرگترین رستوران ها همچون Lebedinoe Ozero و Le Boule در این محل خدمات ارائه می دهند.


هتل های اقتصادی

_هتل آویاتور شرمیتیوف Aviator Hotel Sheremetyevo

3ستاره، خیابان آویاکونستروکتورا، کسب رتبه ی خیلی خوب از دید گردشگران
در نزدیکی میداان سرخ و کلیسای جامع باسیل مقدس قرار دارد. فضای هتل و کارکنان صمیمیانه است. انتقال از فرودگاه دارد.


_هتل زولوتوی کولوس Zolotoy Kolos Hotel

3ستاره، خیابان یاروسلاوسکایا، کسب رتبه ی خوب
این هتل با ظاهری روسی و متفاوت تنها ده دقیقه تا مرکز نمایشگاهی روسیه و مترو فاصله دارد. تنها 20 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد و کوچه ی مشهورکوسمونات در چندقدمی این هتل است. صبحانه های متنوع به صورت بوفه ارائه می شود.


هتل های متوسط

_ هتل مرکور بوآمانسکایا مسکو Mercure Moscow Baumanskaya

4ستاره، خیابان بومانسکایا، کسب رتبه ی خیلی خوب از دید مسافران
این هتل 47 اتاقی تنها دو ایستگاه مترو با میدان سرخ فاصله دارد، این نزدیکی به مرکز شهر آن را به محیطی مناسب برای هر دو گروه از مسافران کرده است : تاجران و گردشگران. اتاق ها با طراحی های مدرن و تجهیزات امروزی نظر مثبت بسیاری از کاربران را برانگیخته است. حرفه ای بودن کارکنان در بخش هتلداری و رستوران همیشه یکی از گزینه های موردتوجه گردشگران خارجی بوده است.

_ هتل مرکور آربات مسکو Mercure Arbat Moscow

4ستاره، خیابان اسمولنسکایا، کسب رتبه ی خیلی خوب از دید مسافران
یکی دیگر از هتل های زنجیره ای مرکور که در محله ی معروف آربات مسکو واقع شده است و تنها دو دقیقه با ایستگاه مترو و 5 دقیقه تا کرملین و میدان سرخ فاصله دارد.در رستوران La Promenade آن روزانه غذاهای فرانسوی و روسی در بهترین سطحِ پخت و ظرافت طبخ و آماده می شوند. این خیابان و در نزدیکی این هتل کافه ها و فروشگاه های بسیاری قرار دارد. انتقال 24ساعته ی مسافران به فرودگاه شرمتیوف توسط کارکنان پذیرش صورت می گیرد.

هتل های لوکس مسکو

_ هتل آرارات پارک هیاط Ararat Park Haytt Moscow

هتل 5 ستاره، خیابان لگلیونا، کسب رتبه ی عالی از دید گردشکران
این هتل در مجاورت تئاتر بولشوی در قلب شهر مسکو و در نزدیکی میدان سرخ، کرملین و مراکز خرید مهم از جمله GUM و TsUM قرار دارد. رفتار و میزبانی حرفه ای کارکنان این هتل در بین مسافران بسیار خوشآیند است.

_ هتل لوته مسکو Lotte Hotel Moscow

5ستاره، بولوار نوینسکی، کسب رتبه ی عالی از دید گردشکران
این هتل در یکی از بهترین نقاط مرکزی شهر واقع شده، به طوری که ده دقیقه تا کرملین و میدان سرخ فاصله دارد. اتاق ها، رستوران ها، استخرها، سامانه های آب گرم، کارکنان، فروشگاه مواد غذایی و... همگی در سطح بالایی از خدمات و امکانات قرار دارند.

_ ستاره ریتز کارلتون The Ritz-Carlton

5ستاره، خیابان ترتسکایا، کسب رتبه ی عالی از دید گردشکران
درست در نزدیکی کرملین و میدان سرخ، تئاتر بولشوی و مرکز خرید GUM قرار دارد، از اتاق ها منظره ی این مکان های تاریخی دیدنیست. غذاهای کافه و رستوران های ژاپنی، روسی، آسیایی و اروپایی با اصیل ترین دستورها توسط سرآشپزهای مهمان از سراسردنیا طبخ می شوند. فضا و طراحی این هتل مجلل یادآور قرون کلاسیک اروپای شرقی ست.

_ هتل سویسوتل کراسنی Swissotel Krasnye Homly Moscow

5ستاره، خیابان کوسمودامیانسکایا، کسب رتبه ی عالی از دید مسافران
یکی از نفس گیرترین منظره های مسکو را می توان از اتاق ها و بار روباز در بام این هتل به تماشا نشست. صبحانه ها و شام های حرفه ای و لذیذ این هتل را باید امتحان کرد. این هتل دسترسی خوبی به مکان های تاریخی دارد به علاوه اینکه بسیار نزدیک به رودخانه ی مسکو است. ده دقیقه پیاده روی تا کرملین، یک ساعت با تاکسی تا فرودگاه دومددوف ازمسافت های مورد نیاز مسافران می باشد.

_ هتل کاترینا سی تی Katerina City Hotel

4ستاره، خیابان نابرنستایا، کسب رتبه ی عالی از دید مسافران
دسترسی آسان به متروی پاوالتسکایا، و مکان های تاریخی کرملین و میدان سرخ.طراحی و فضای اسکاندیناوی مانند به خاص بودن هتل افزوده است. سونا، جکوزی و استخرهای داخلی رایگان از دیگر امکانات هتل به حساب می آید.

_ هتل برایتون Brighton Hotel

4ستاره، خیابان ساوولسکی، کسب رتبه ی عالی از دید مسافران
با اقامت در این هتل می توانید در قلب مسکو روحیه ی انگلیسی را که در سرتاسر رستوران و طراحی های اتاق ها آکنده گشته احساس کنید. دسترسی آسان به مکان های تاریخی که پیش تر ذکرآن ها رفت، پارکی زیبا و کلیسای میتروفان در روبروی هتل قرار دارند. سامانه های پیشرفته ی SPA یا آب گرم و حمام های بخار درمانی از دیگر امکانات هتل هستند.

_ هتل گاردن رینگ Garden Ring Hotel

4ستاره، خیابان پراسپکت میرا، کسب رتبه ی عالی از دید مسافران
در نزدیکی جاده ی گاردن رینگ، نزدیک به دو ایستگاه مترو و فاصله ی نه چندان دور از مکان های تاریخی و گردشگری مسکو این هتل کلاسیک جای گرفته است. مسافران در کنار منظره های جذاب خیابان ها و ساختمان های اطراف، از سامانه ی آب گرم، ماساژ درمانی و حمام بخارهای نمک معطر بهره می گیرند.

_ هتل آزیموت Azimut Moscow Tulskaya

3ستاره ی ویژه، خیابان وارشاوسکو شوس، کسب رتبه ی بسیار خوب از دید مسافران
این هتل در مرکز شهر که در ناحیه ی تجاری Danilovskaya Manufactory قرار دارد جزء اولین هتل های هوشمند روسیه است که با نوآوری های فراوان به مسافران خود خدمات ارائه می دهند. هوشمند بودن وسایل و اتاق ها و طراحی های بی نظیر هتل باعث شده است تا برندهای معتبری مانند لویی ویتون و CNN همیشه به معرفی این هتل در سرتاسر دنیا بپردازند. رستوران دانیلوسکایا آماده ی خدمات صبحانه و دیگر خدمات تفریحی در این هتل است.

قیمت هتل های مسکو

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای مسکورا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر مسکو را پیدا کنم؟

پس از جستجوی هتل های مسکودر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل مسکو

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر مسکو، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به مسکوسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با همکاران ما در آتالند به شماره ی 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / روسیه / مسکو / هتل های مسکو