هتل های محمودآباد

هتل های محمودآباد
 • مازندران , محمودآباد
  مازندران، کیلومتر 14 جاده محمود آباد به نور 
  4,160,000‏ ریال

  هتل مروارید خزر در یکی از بهترین نقاط ساحلی دریای خزر با دسترسی آسان از هر دو جاده چالوس و هراز ساخته شده است. این هتل دارای بزرگترین اسکله تفریحی در شمال کشور با طول بالغ بر 60 متر روی آب می باشد.

  تعداد اتاق های هتل

  این هتل دارای 53 باب سوئیت و ویلا می باشد

  موقعیت مکانی هتل نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در کیلومتر 14 جاده محمود آباد به نور قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه 1 ساعت و تا ایستگاه راه آهن 1 ساعت و نیم است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل

  فست فود باران در 3.2 کیلومتری و رستوران نمیشون در 3.9 کیلومتری و رستوران کاسپین نور در 4.3 کیلومتری و رستوران نارنجستان در 4.8 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • مازندران , محمودآباد
  محمود آباد کیلومتر 6 جاده بابلسر 
  2,700,000‏ ریال

  هتل اپارتمان سه ستاره اکسین محمود آباد در فاصله 200 متری از دریا در منطقه ای خوش آب و هوا و زیبا از شهر محمودآباد واقع شده است. این هتل ، هتلی نوساز و شیک می باشد . هتل اکسین تحت مدیریت رستورای های حاج محسن می باشد که از بهترین رستوران های خطه زیبای شمال به حساب می آیند.

  تعداد اتاق های هتل اکسین محمود آباد

  این هتل دارای 24 باب سوئیت است.

  موقعیت مکانی هتل اکسین محمودآباد نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این فرودگاه در کیلومتر 6 جاده بابلسر، بعد از فرودگاه تفریحی و جنب رستوران حاج محسن قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه در حدود 1 ساعت و نیم و تا ایستگاه راه آهن در حدود 1 ساعت و 16 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل اکسین محمودآباد

  رستوران حاج محسن در چندقدمی، غذاخوری چوبی بین راهی در 19.5 کیلومتری و فست فود الف در 11 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • مازندران , محمودآباد
  مـــازندران-محمودآبــاد-خیابــان شهیـــد ناطق نـــوری (خیـــابــــان آزادی)/ 
  2,180,000‏ ریال

  مــازنــدران سرزمینـی با پیشینـه تاریخـی ارزشمند طبیعـی و سحر انگیـز بـرخـوردار از مــوهبت های فراوان الهی و مـردمی صمیمی و میهمان نواز کــه از دیر بــاز یکــی از بهتریـن انتخــاب های مـردم ایـران بـرای لـذت بـردن از یک سفــر خــوب بــوده لذا انتخـاب ایــن منطقــه اتفاقــی نبـوده و بــه همیـن جهــت هتل صدف با تــرکیبـی از هنـــر و مهندســی معماری همـراه با طراحـی و چشــم اندازی بـــی نظیر در مجــــاورت دریــای خـــزر و جنگل مـازنــدران ایجاد شــده و نزدیکتـرین هتـــل ساحلــی به تهران مــی باشد کـه فعالیت خود را با آغاز سـال 1390 شــروع نمــوده است. ایـن مجموعـه دارای کلیه امکانـات رفاهی و پذیـرایی شامــل تالار پذیرایی رستوران فرنگی،کافی شاپ، بیلیارد،سونا و جکـوزی ، اینترنت بـی سیـم می باشد و تمامـی تلاش خـــود را معطوف نمـوده تا خاطرات خوبی برای میهمانان محترم به ارمغان بیاورد.

  تعداد اتاق های هتل صدف محمودآباد

  این هتل دارای 90 سوئیت دو خوابه است.

  موقعیت مکانی هتل صدف محمودآباد نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان شهید ناطق نوری (خیابان آزادی ) قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه در حدود 1 ساعت و ربع و تا ایستگاه قطار در حدود 1 ساعت و 12 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل صدف محمود آباد

  رستوران چینی نودل در 9 کیلومتری و فست فود سندباد در 10 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • مازندران , محمودآباد
  محمودآباد-بلوار معلم پلاک ۲۳۳ -متل شهرقصه-سمت دریا 
  1,800,000‏ ریال

  متل ساحلی شهر قصه نزدیکترین متل دریای خزر به تهران،دارای 12000 متر مساحت،مجهز به واحدهای اقامتی با کلیه امکانات رفاهی ،رستوران،سالن بیلیارد،اینترنت،کتابخانه،پارک کودک،کافی شاپ و فضای سبز منتهی به دریای خزر آماده ی پذیرایی از مسافران گرامی میباشد.

 • مازندران , محمودآباد
  محمود اباد به سمت بابلسر-کیلومتر6-دریاسر-خیابان ساحلی 
  1,900,000‏ ریال

  هتل ماهان دارای محیطی آرام و شیک در شمال کشور با چشم اندازی زیبا و دلنشین میباشد. این هتل دلنشین که دارای ساحلی اختصاصی میباشد در یکی از بهترین مناطق شهر محمود آباد قرار گرفته است. این هتل دارای ساحل اختصاصی میباشد و از ویژگی های آن میتوان به دسترسی به مراکز تفریحی و گردشگری شهر و وجود تفریحات آبی نظیر جت اسکی، موتور چهارچرخ، هواپیما تفریحی اشاره نمود.

رزرو هتل های محمودآباد

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های محمودآباد را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در محمودآباد را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای محمودآباد هتل بگیرم

مسافران محمودآباد معمولا به قصد لذت بردن از دریا و آرامش آن به این شهر زیبا سفر میکنند. به همین علت تمام هتل های محمود آباد در نوار ساحلی این شهر و یا در فاصله ای بسیار نزدیک به آن قرار گرفته اند.

هتل های ساحلی محمودآباد

هتل ماهان، هتل دریا، هتل شهرقصه، هتل صدف و هتل مروارید خزر در ساحل ریبای دریای خزر قرار دارند.

نزدیک ترین هتل به دریای خزر

هتل ماهان محمودآباد در یکی از بهترین مناطق محمودآباد و نردیکترین مکان به دریا قرار گرفته است و تمامی واحدهای آن رو به دریا هستند.

هتل های با قیمت ارزان تر

متل شهر قصه محمودآباد نزدیکترین متل به تهران است که امکانات رفاهی بسیاری را در اختیار مسافران قرار میدهد.

هتل های پربازدید از دید مسافران

هتل مروارید خزر محمودآباد که در یکی از بهترین نقاط ساحلی دریای خزر قرار دارد، هتل اکسین هتبلی مدرن و شیک در منطقه ای خوش آب و هوا، هتل صدف، متل قصه محمودآباد، هتل ماهان و هتل دریا به ترتیب از هتل های پربازدید مورد توجه مسافران هستند.

/ ایران / مازندران / محمودآباد / هتل های محمودآباد