هتل های ماکائو

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

ماکائو

شبه جزیره ای در دریای جنوبی چین است. در نزدیکی شهر جوخای و در مجاورت هنگ کنگ میباشد. زبان رسمی ماکائو چینی و پرتغالیست. ماکائو جزئی از مستعمرات پرتغالی ها بوده و وجود کازینوهای بسیار یکی از عوامل جذب گردشگر در این منطقه میباشد. تلفیقی از فرهنگ و معماری اروپایی و چینی در آنجا به چشم میخورد. سبک ساخت قلعه ها بناها کلیساها و سنن آشپزی از اربابان استعماری پرتغالی تاثیر پذیرفته و ماکائو را به منطقه ای خاص تبدیل ساخته.

جاذبه های ماکائو

مرکز تاریخی ماکائو

کلیسای سنت پل

موزه ماکائو

دهکده تای پا

برج ای جی ماکائو

کلیسای سنت دومینیک

باغ لولیم لوک

معبد آما

مرکز نگهداری خرس های پاندا

موزه ماشین های گران قیمت

برترین هتل های ماکائو از نگاه گردشگران

FOUR SEASONS HOTEL MACAU, COTAI STRIP

CONRAD MACAU COTAI CENTRAL

MANDARIN ORIENTAL MACAU

THE VENETIAN MACAO RESORT HOTEL

BANYAN TREE MACAU

GALAXY HOTEL

GRAND HYATT MACAU

WYNN MACAU

SOFITEL MACAU AT PONTE 16

SHERATON MACAU HOTEL , COTAI CENTRAL

قیمت هتل های ماکائو

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای ماکائو را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در ماکائو را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های ماکائو در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل در ماکائو

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز ماکائو، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به ماکائو سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / چین / ماکائو / هتل های ماکائو