هتل های ماهان

هتل های ماهان
 • کرمان , ماهان
  کرمان ، ماهان ، خیابان ولیعصر ، تقاطع بهداری، بخش غربی شاه نعمت الله. 
  2,900,000‏ ریال

  هتل باغ سنتی متولی باشی بین سالهای 1250 تا 1264 هجری قمری به دستور فضل الدین قره باغی در زمان حکومت محمد شاه قاجار جهت سکونت متولی باشی در مجاوره آستانه شاه نعمت الله ولی ساخته شد. این مجموعه تاریخی در دی ماه 1310 به همراه مجموعه شاه نعمت الله ولی در لیست آثار ملی ایران به ثبت رسیده و در حال حاضر نیز در لیست آثار ثبت جهانی سازمان یونسکو می باشد. این هتل سنتی در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفت. هتل فضای خیلی دلپذیر و سنتی دارد و ایام خوش قدیم را تجلی میکند.

  موقعیت مکانی هتل باغ سنتی متولی باشی

  فاصله هتل تا بازار گنجعلی خان کرمان 33 دقیقه با خودرو ، فاصله تا قلعه دختر کرمان 31 دقیقه با خودرو ، فاصله تا پایانه مسافربری کرمان 33 دقیقه با خودرو ، فاصله تا نمایشگاه بین المللی کرمان 39 دقیقه با خودرو

 • کرمان , ماهان
  ماهان - ميدان قرني روبروي نيروي انتظامي 
  1,780,000‏ ریال

  این هتل 3ستاره می باشد و دارای فضای سبز و محیط و امکانات نسبتا مناسبی است. پارک هادی در مجاورت این مکان قرار دارد.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی

  هتل جهانگردی سیرجان دارای تعداد 4 اتاق یک تخته،23 اتاق دو تخته، 2 اتاق سه تخته و یک سوئیت سه تخته و رستورانی با ظرفیت 200نفر می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان قیام روبروی سینما قدس قرار دارد و فاصله آن با ایستگاه راه آهن در حدود 7 کیلومتر (12دقیقه) و با فرودگاه 14 کیلومتر(20دقیقه) است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جهانگردی

  فست فود پیدن و پیتزا ریحون در 1 کیلومتری این هتل قرار دارند.

رزرو هتل های ماهان

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های ماهان را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در ماهان را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای ماهان هتل بگیرم

ماهان یکی از شهرهای خوش آب و هوای کرمان است که درمسیر کرمان به بم قرار دارد و جاذبه های طبیعی و تاریخی زیبایی را در خود جای داده است. با اقامت در هتل های ماهان میتوانید از آب و هوای خوش و طبیعت زیبای آن لذت ببرید. آرامگاه شاه نعمت الله ولی بنایی مربوز به دوره صفوی با نقش و نگاره های زیباست که بخشی از آن به موزه تبدیل شده است. برای دسترسی راحت به این بنای زیبا هتل باغ سنتی متولی که در دوره قاجار ساخته شده و خود آن یکی از دیدنی های شهر ماهان است پیشنهاد خوبی است. باغ شازده یکی از باغ های تاریخی ایران است که در 2 کیلومتری شهر ماهان و در دامنه کوه های تیگران قرار گرفته است، با اقامت درهتل جهانگردی ماهان میتوانید علاوه بر دسترسی راحت به باغ شازده از بسیاری جاذبه های گردشگری شهر مانند سه کنج و جوپار نیز دیدن کنید.

/ ایران / کرمان / ماهان / هتل های ماهان