هتل های مادرید

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

مادرید

بسیاری از ساختمان های مادرید همانند قصر هستند. با رفتن به مادرید انگار شما به داستانی رویایی سفر کرده اید. این شهر دارای معماری و فرهنگی منحصر به فرد است و جاذبه های تاریخی بیشماری دارد مانند مجسمه خرس بزرگ و یا کاخ سلطنتی مادرید. ولی چیزی که این شهر را جزو پربازدیدترین شهرهای اروپا ساخته وجود آثار تاریخی و فرهنگی در کنار طبیعت بی همتای شهر است. این شهر پایتخت اسپانیا و بزرگترین شهر آن به شمار می آید.

مکانهای پر بازدید در مادرید

کاخ سلطنتی

پارک رتیرو

موزه باستان شناسی

موزه دل پرادو

موزه ملی مرکز رئینا سوفیا

موزه تایسن بورنمیسا

فعالیت های تفریحی در مادرید

دوچرخه سواری

بازدید از باغ وحش مادرید

موتورسواری

گشت و گذار در شهر و بازدید از اماکن تاریخی

بالون سواری

برترین هتل های مادرید از نگاه گردشگران

THE WESTIN PALACE MADRID

HOTEL REGINA

ARTRIP HOTEL

HOTEL ATLANTICO

ONLY YOU HOTEL AND LOUNGE

APART TO SUITES JARDINES DE SABATINI

HOTEL EUROPA

HOTEL LIABENY

NH COLLECTION PALACIO DE TEPA

HOTEL PRECIADOS

قیمت هتل های مادرید

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای مادرید را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر مادرید را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های مادرید در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل مادرید

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر مادرید، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به مادرید سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / اسپانیا / مادرید / هتل های مادرید