هتل های لیسبون

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

لیسبون

این شهر در دامنه رشته کوه ریوتجو واقع شده و تمام معیارهایی که یک شهر توریستی برای جذب گردشگر باید داشته باشد را داراست. موزه های متعدد لیسبون نشان از فرهنگ و تاریخ غنی این شهر دارد. نوع معماری و سنگتراشی ساختمان ها و خیابان های شهر هم خاص و منحصربفرد است و مورد توجه گردشگران قرار میگیرد. خیابان بروآلتو نیز با رستوران ها و کافه های بسیار و موسیقی های خیابانی تا نیمه های شب از پر رونق ترین مناطق لیسبون به حساب می آید.

جاذبه های لیسبون

آکواریوم لیسبون

موزه جرونی موس

پل واسکو داگاما

باغ وحش لیسبون

قلعه سائو جورج

موزه کلکائو براردو

موزه ملی هنرهای باستانی

کاخ مارکوئیس

برترین هتل های لیسبون از نگاه گردشگران

HOTEL AVENIDA PALACE

BRITANIA HOTEL

HERITAGE AVENIDA LIBERDADE

SOFITEL LISBON LIBERDADE

VALVERDE HOTEL

INTERCONTINENTAL DESIGN HOTEL

OLISSIPPO LAPA PALACE

CORINTHIA HOTEL LISBON

AS JANELAS VERDES

HOTEL SANTA JUSTA

EPIC SANA LISBOA HOTEL

قیمت هتل های لیسبون

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای لیسبون را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر لیسبون را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های لیسبون در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل لیسبون

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر لیسبون، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به لیسبون سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / پرتغال / لیسبون / هتل های لیسبون