هتل های لاهیجان

هتل های لاهیجان
 • گیلان , لاهیجان
  لاهيجان، ميدان سپاه، جنب استخر، هتل جهانگردی لاهیجان. 
  3,375,000‏ ریال

  هتل جهانگردی لاهیجان نزدیک استخر و پارک لاهیجان دارای موقعیتی خوب و چشم انداز عالی به شهر است.مسافران با اقامت در هتل جهانگردی به راحتی میتوانند به مراکز تفریحی و خرید شهر دسترسی پیدا کنند و از اقامت در لاهیجان لذت ببرند.

 • گیلان , لاهیجان
  گیلان، لاهیجان، کیلومتر ۴ جاده لنگرود هتل البرز 
  2,150,000‏ ریال

  هتل البرزلاهیجان، هتل تمیز و نوسازی است که در ابتدای بلوار لاهیجان به لنگرود قراردارد.کارکنان هتل بسیار خوش برخوردند و سعی میکنند بهترین امکانات را در اختیار مسافران قرار دهند.رستوران هتل انواع غذاهای ایرانی و سنتی را طبخ میکند و یکی از امکانات خوب هتل داشتن تالار پذیرایی جهت برگزاری مراسمات جشن و عروسی است.

 • گیلان , لاهیجان
  گیلان-لاهیجان-ابتدای بلوارلاهیجان لنگرود -جنب کلوچه نادری 
  2,200,000‏ ریال

  هتل فجر آبشار لاهیجان در مسیر جاده لاهیجان به لنگرود در میان طبیعتی بکر و زیبا و چشمه آب ، اقامتی همراه با آرامش و لذت را برای مسافرانش به همراه دارد.پرسنل مجرب و آموزش دیده ی هتل در تلاشند تا بهترین خدمات را ارائه دهند.

 • گیلان , لاهیجان
  لاهیجان.میدان شهدا کوچه یکم(پشت پاساژ خیر خواه) 
  1,750,000‏ ریال

  هتل آپارتمان آرش لاهیجان در مرکز شهر لاهیجان قرار گرفته و به دلیل دسترسی راحت به مجتمع های تجاری و مراکز خرید و مناطق گردشگری اطراف دارای موقعیت خوبی میباشد.میهمانان هتل به خاطر موقعیت قرارگیری آن و امکاناتی که هتل آرش ارائه میدهد میتوانند از لحظات اقامت خود در هتل تا حد امکان لذت ببرند.

 • گیلان , لاهیجان
  لاهیجان – کوه بیجار – هتل آپارتمان تعطیلات 
  4,510,000‏ ریال

  هتل آپارتمان تعطیلات لاهی یکی از هتل های خوب لاهیجان است که در نزدیکی بام سبز لاهیجان قرار گرفته و دارای 12 واحد اقامتی به صورت 12 آپارتمان یک خوابه با ظرفیت 4 نفره است.از ویژگیهای این هتل چشم انداز زیبای تله کابین لاهیجان است که توجه مسافران را به خود جلب میکند.

رزرو هتل های لاهیجان

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های لاهیجان را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در لاهیجان را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای لاهیجان اتاق بگیرم

لاهیجان هتل های زیادی برای اقامت ندارد اما همین تعداد هتل نیز در نزدیک مراکز دیدنی و خرید و با دسترسی راحت به مرکز شهر قرار گرفته اند.

هتل های نزدیک استخر لاهیجان

هتل جهانگردی لاهیجان با چشم انداز عالی به شهر و دسترسی راحت به مراکز خرید و تفریحی در کنار استخر زیبای لاهیجان قرار گرفته است.

هتل های مرکز شهر لاهیجان

هتل آرش در مرکز شهر قرار گرفته و با انتخاب این هتل به راحتی میتوانید به مجتمع های تجاری و مراکز خرید و تفریحی دسترسی داشته باشید.

هتل های نزدیک بام سبز لاهیجان

هتل آپارتمان تعطیلات لاهی با چشم انداز زیبای تله کابین لاهیجان در نزدیکترین فاصله به بام سبز نسبت به سایر هتل ها قرار گرفته است.

هتل های نزدیک بقعه شیخ زاهد گیلانی

هتل البرز لاهیجان با کارمندانی خوش برخورد و حرفه ای و هتل فجر آبشار لاهیجان با فضایی سرسبز و در میان طبیعتی بکر و زیبا در نزدیک بقعه شیخ زاهد گیلانی قرار دارند.

هتل های با قیمت ارزان تر

هتل آپارتمان آرش لاهیجان که در مرکز شهر واقع شده، هتل فجر آبشار لاهیجان و هتل البرز لاهیجان از قیمت پایینتری نسبت به سایر هتل ها برخوردارند.

هتل های برتر از دید کاربران

هتل البرز لاهیجان که در ابتدای بلوار لاهیجان به لنگرود قرار گرفته، هتل جهانگردی در نزدیکی پارک و استخر، هتل فجر آبشار، هتل آپارتمان آرش لاهیجان و هتل آپارتمان تعطیلات لاهی به ترتیب از هتل های مورد استقبال مسافران شهر لاهیجان هستند.

/ ایران / گیلان / لاهیجان / هتل های لاهیجان