هتل های لارناکا

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در لارناکا

منطقه لارناکا در قبرس یک شهر توریستی می باشد که در ساحل مدیترانه ای جنوبی قرار دارد.گردشگرانی که به دنبال آفتاب و ساحل هستند، لارناکا مکان بسیار مناسبی می باشد. از جمله جاذبه های لارناکا مناطق تاریخی شگفت انگیز، خیابان های سنتی ، لنگرگاه سلطنتی لارناکا، کلیسای Agios Lazaros ، شهر باستانی Kition ، سواحل بکر و طبیعی مدیترانه ای که از جمله این سواحل Dhekelia, castellan از بهترین سواحل هستند. لارناکا دارای موزه های خوبی نیز می باشد از جمله موزه Pierides Archaeological Foundation و Archaeological Museum را می توان نام برد که دارای آثار هنری مقدونیه ای هستند.

هتل های پیشنهادی گردشگران در لارناکا

Hotel Opera, Aphrodite Court, Achilleos City Hotel, Frixos suites Hotel apts

نقاط توریستی مهم لارناکا

- Nissi Beach

- Water World Ayia Napa

- Limanaki beach

- Trinity Beach

- Ayia Napa

- Pervolia Beach

- Fig tree Bay beach

- Ayia Napa Monastery

- Konnos Bay Beach

- Kalamies Beach

- Agia triada Beach

- Ayia Thekla Beach

- National Forest Park Kavo Gkreko

- Thalassa Museum

- Agia Napa Monastery

- Finikoudes beach

- Grecian Bay Beach

- Famagusta Gate

- Neo GSP Stadium

قیمت هتل های لارناکا

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای لارناکارا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر لارناکا را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های لارناکادر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل لارناکا

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر لارناکا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به لارناکاسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / قبرس / لارناکا / هتل های لارناکا