هتل های كبك سیتی

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

کبک سیتی

کبک سیتی یکی از قدیمی ترین و با شکوه ترین شهرهای کاناداست. موزه ای زنده از خیابان های باریک سنگ فرش شده و پر از موزه ها بناها و کلیساهای قدیمی... بخش قابل توجه شهر تفاوت بین قسمت شمالی و جنوبی آن است. قسمت شمالی شهر که در بالای رودخانه سنت لورنس واقع شده بسیار لوکس و مدرن و قسمت جنوبی که در پایین رودخانه واقع شده حالت کلاسیک شهر را از قدیم حفظ کرده است. کبک سیتی جزو یکی از پربازدیدترین شهرها در آمریکای شمالی میباشد.

جاذبه های کبک سیتی

آبشار مونت مورنس

میدان رویال

هتل یخی

ساختمان پارلمان کبک

موزه ملی هنرهای زیبای کبک

آکواریوم کبک

پارک جک کارتیر

فعالیت های تفریحی در کبک

گلف

سورتمه

پاتیناژ

بالون سواری بر فراز شهر

برترین هتل های کبک سیتی از نگاه گردشگران

FAIRMONT LE CHATEAU FRONTENAC

AUBERGE SAINT-ANTOINE

HOTEL LE GERMAIN – DOMINION

AUBERGE PLACE D’ARMES

LE PORT-ROYAL

HOTEL DU VIEUX – QUEBEC

LE MANOIR D’AUTEUIL

MAISON DU FORT

HOTEL CLARENDON

HOTEL DES COUTELLIER

قیمت هتل های کبک سیتی

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای کبک سیتی را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر کبک سیتی را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های کبک سیتی در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل کبک سیتی

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر کبک سیتی، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به کبک سیتی سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید

/ جهان / کانادا / كبك سیتی / هتل های كبك سیتی