هتل های قاهره

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

قاهره

قاهره پایتخت مصر و بزرگترین شهر منطقه خاورمیانه است. رود نیل از میان این شهر میگذرد و شانزدهمین شهر پرجمعیت جهان میباشد. در غرب شهر اهرام ثلاثه گورستان قدیمی ممفیس و شهر باستانی جیزا به چشم میخورد.

جاذبه های قاهره

اهرام ثلاثه

اهرام ساکارا

موزه مصر باستان

هرم کفره

مسجد محمدعلی

مسجد سلطان حسن

پارک الاظهر

مسجد ابن تولون

ممفیس و ساکارا

کلیسای کاوا

فعالیت های تفریحی در قاهره

کویرنوردی

کشتی های تفریحی رود نیل

اسب سواری

گلف

شترسواری

برترین هتل های قاهره از نگاه گردشگران

KEMPINSKI NILE HOTEL CAIRO

SOFITEL CAIRO EL GEZIRAH

FOUR SEASONS HOTEL CAIRO AT NILE PLAZA

FAIRMONT CAIRO , NILE CITY

CAIRO MARRIOTT HOTEL & OMAR KHAYYAM CASINO

CONRAD CAIRO

LE MERIDIEN CAIRO AIRPORT

DUSIT THANI LAKE VIEW CAIRO

HILTON CAIRO ZAMALEK RESIDENCES

RAMSES HILTON

قیمت هتل های قاهره

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای قاهره را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر قاهره را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های قاهره در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل قاهره

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر قاهره، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به قاهره سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / مصر / قاهره / هتل های قاهره