هتل های فومن

هتل های فومن
 • گیلان , فومن
  استان گیلان - فومن - کیلومتر 4 جاده ماسوله - هتل مزرعه معین 
  4,740,000‏ ریال

  هتل مزرعه معین فومن یکی از بهترین هتل های شهر فومن است که در ابتدای جاده ماسوله و در میان مزرعه ی چای با چشم اندازی رویایی قرار گرفته است.هتل معین خدماتی با کیفیت عالی در محیطی عالی به میهمانان و مسافران شهر فومن ارائه میکند.این هتل، هتلی زیبا با موقعیتی خوب و اتاقهای بزرگ و لوکس با معماری زیبا و دسترسی خوب به مناطق گردشگری اطراف است.

 • گیلان , فومن
  فومن ، جاده ماسوله شهر توربستی ماکلوان-خیابان سردار جنگل-خیابان کادوس انته 
  2,200,000‏ ریال

  مجتمع توریستی اقامتی سندی در شهر فومن در محیطی دنج و آرام واقع شده است.هتل 8 سوئیت برای اقامت مسافران و گردشگران دارد که با اسکان در این هتل میتوانند از امکانات آن استفاده کرده واز آرامش حاکم بر محیط لذت ببرند.

رزرو هتل های فومن

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های فومن را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در فومن را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای فومن هتل بگیرم

هتل های فومن در مسیر جاده ی زیبای ماسوله و در میان طبیعت بکر جنگل های شمال قرار دارند. هتل مزرعه معین در میان مزارع چای با چشم انداز رویایی و مجتمع توریستی اقامتی سندی در محیطی دنج و آرام قرار دارند. با اقامت در این هتل ها میتوانید از طبیعت زیبا و آرامش حاکم بر محیط لذت ببرید.

/ ایران / گیلان / فومن / هتل های فومن