هتل های علی آباد

هتل های علی آباد
 • گلستان , علی آباد
  استان گلستان، ورودي شهر علي آباد کتول، روبروي فرمانداري ،هتل پارميس 
  1,470,000‏ ریال

  هتل سه ستاره پارمیس علی آباد واقع در شهرستان سرسبز علی آباد کتول استان گلستان، در سال 1387 در چهار طبقه ساخته شده که از معماری مدرنی نیز بهرمند است. نزدیکی این هتل به مناظر طبیعی زیبای شهرستان مثل سد کبود وال و مراکز خرید و اداری شهر از دیگر مزایای هتل به شمار می آید.

 • گلستان , علی آباد
  استان گلستان - علی آباد کتول - بلوار امام رضا 
  2,750,000‏ ریال

  هتل کانیار علی آباد کتول دارای امکانات فوق العاده ای شامل مینی پارک کودکان، باغ پرندگان است، همچنین دارای قرارداد با پرورشگاه اسب برای اسب سواری میهمانان می باشد. در مورد موقعیت استقرار هتل نیز می توان به واقع شدن هتل در نزدیکی آبشار تمام خزه ای مسیر منتهی به جنگل ابر اشاره نمود.

رزرو هتل های علی آباد

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های علی آباد را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در علی آباد را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای علی آباد هتل بگیرم

هتل کانیار و هتل پارمیس که در نزدیک هم قرار دارند هتل هایی هستند که میتوانید برای گذراندن اوقات فراغت خود در شهر علی آباد انتخاب کنید. شهر علی آباد با جنگل های زیبای کبود وال و دریاچه زرین گل توجه بسیاری را به خود جذب میکند و با اقامت در این هتل ها به راحتی به این دیدنی های زیبا دسترسی خواهید داشت.

/ ایران / گلستان / علی آباد / هتل های علی آباد