هتل های عشق آباد

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در عشق آباد

عشق آباد پایتخت ترکمنستان در نزدیکی شهر نسا پایتخت اشکانیان، دارای معماری منحصر بفردی است. از جمله آثار توریستس آن ارگ Neutrality که در طول روز در چرخش است، تعداد بسیاری مسجد و بازار و همچنین موزه های مهم که یادآور زلزله سال 1948 است، می باشد.

هتل های پیشنهادی گردشگران در عشق آباد

Hotel Nissa , Yyldyz Hotel, Sofitel Ashabat Oguzkent, The Grand Turkmen Hotel

نقاط توریستی مهم عشق آباد

- Unabhangiakeitsdenkmal

- Bitaraplyk arkasy

- Ertugrul Gazi Mosque

- Turkmen Akhalteke Horse trekking

- Ashgabat National Museum of History

- Turkmen Carpet Museum

- Parthian settlement of Nisa

- Tolkuchka-Basar

- Gypjak Mosque

- Ashegabat hippodrome

- World of Turkmenbashi Tales

قیمت هتل های عشق آباد

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای عشق آبادرا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر عشق آباد را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های عشق آباد در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل عشق آباد

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر عشق آباد، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به عشق آبادسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / ترکمنستان / عشق آباد / هتل های عشق آباد