هتل های عباس آباد

هتل های عباس آباد
 • مازندران , عباس آباد
  مازندران،عباس آباد،10 کیلومتری متل قو به سمت تنکابن،رو به روی پمپ بنزین 
  2,650,000‏ ریال

  هتـل سه ستاره الماس در منطقه بسیار زیبا و خوش آب و هوای عباس آباد در استان مازندران تاسیس شده است. هتـل الماس به دلیل موقعیت مکـانی، محلی مناسب برای اقامت آن دسته از مسافرانی است که قصد بازدید از دریاچه ولشت و روستای دیدنی و تاریخـی کندلوس و روستاهـای ییلاقی و همچنیـن منطقه کلاردشت و جاده عباس آباد را دارند. واحدهای هتل دارای چشم انـداز رو به جنگل و دریا می باشد.

  تعداد اتاق های هتل

  این هتل دارای 34 باب و اتاق و سوئیت چهار نفره، پنج نفره و شش نفره است.

  موقعیت مکانی هتل نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل بعد از متل قو به سمت تنکابن قرار دارد و فاصله ان با فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 3 ساعت می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل

  اکو کافه وایو در چندقدمی، رستوران الوجیکیتو در 1 کیلومتری و رستوران فرزین در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • مازندران , عباس آباد
  عباس آباد جنب اداره برق 
  2,200,000‏ ریال

  هتل آسمان عباس آباد شمال ایران یکی از هتل های شمال در استان مازندران با موقعیت خاص نسبت به ساحل اختصاصی دریا وجنگل کلاردشت درسال 1390 افتتاح گردیده است . هتل آسمان عباس آباد در میان مسیر نمک آبرود و رامسر قرار گرفته است و به همین خاطر مرکزیت خوبی نسبت به مراکز گردشگری شمال را دارا میباشد .

  هتل سه ستاره تاپ آسمان در شهرستان عباس آباد قراردارد که از سمت شمال مشرف به دریا و ساحل زیبایی می باشد و از سمت جنوب با چشم انداز جنگل مشرف می باشد طبقه ششم این هتل دارای رستوران گردان می باشد که با چرخش 360 درجه ای در طول 45 دقیقه منظره زیبایی را برای مهمانان عزیز بوجود می آورد.
  لابی کافی شاپ فست فود ماهواره اینترنت در لابی نمازخانه رستوران گردان رستوران ثابت سیستم اعلام حریق پخش 24 ساعته فیلم پارکینگ لاندری سالن کنفرانس صندوق امانات پارکینگ

رزرو هتل های عباس آباد

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های عباس آباد را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در عباس آباد را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای عباس آباد هتل بگیرم

یکی از دلایل اصلی سفر به شهر عباس آباد لذت بردن از آرامش دریا و منظره ی طبیعت زیبای اطراف آن است بنابراین میتوانید هتل های ساحلی را برای اقامت انتخاب کنید.

هتل های ساحلی عباس آباد

هتل الماس عباس آباد با چشم انداز بینظیر جنگل و دریا و موقعیت مکانی مناسب برای دسترسی به مکان های دیدنی اطراف و هتل آپارتمان عباس آباد که در مسیر جاده نمک آبرود-رامسر قرار گرفته با مرکزیت خوب نسبت به مراکز گردشگری هتل هایی هستند که میتوانید برای اقامت در عباس آباد انتخاب کنید.

/ ایران / مازندران / عباس آباد / هتل های عباس آباد