هتل های شوشتر

هتل های شوشتر
 • خوزستان , شوشتر
  شوشتر-خیابان عبدالله بانو-جنب بقعه عبدالله بانو 
  1,620,000‏ ریال

  این خانه تاریخی با قدمت 180 سال متعلق به دوره قاجاریه بوده که پس از مرمت وتجهیز از ابتدای سال 1392 به عنوان اولین هتل سنتی استان خوزستان شکوه و حیات دوباره خود را از سر گرفته است. این خانه دارای 11عدد اتاق بوده که 9 اتاق آن قابلیت سرویس دهی به میهمانان را دارد.
  ظرفیت استاندارد این هتل سنتی 21 نفر بوده که باظرفیت اضافه تا 30 نفر قابل افزایش می باشد.

  این اثر تاریخی با قدمت 180 سال متعلق به دوره قاجاریه و در محله «عبداله بانو» که از قدیمی ترین محله های شوشتر و مشرف به آسیابها وآبشارهای شوشتر میباشد قرار دارد.

 • خوزستان , شوشتر
  خوزستان ، شوشتر ، خیابان سنگ فرش ،کوچه افضل. 
  1,090,000‏ ریال

  هتل سنتی عمارت افضل شوشتریکی از اماکن تاریخی به جا مانده از دوران قاجار در شهرستان شوشتر می باشد. موقعیت مکانی هتل سنتی عمارت افضل در بافت قدیم شهر واقع گردیده. دسترسی آسان به بازار سنتی شوشترو دیگر بناهای تاریخی از مزایای این هتل سنتی می باشد. معماری بکار رفته در هتل سنتی افضل تلفیقی از هنر ایرانی اسلامی است. زیرزمین این عمارت در دوبخش شبستان و شوادان است که شبستان دارای 4 اتاق و شوادان نیز 1 اتاق و فضای حجره مانندی است. طبقه همکف نیز دارای 3 اتاق و با سه پله کوتاه به تراس دسترسی پیدا می کند. تزئینات به کار رفته در بنا هم به آجرکاری های زیبایی مزین گشته است.

  موقعیت مکانی هتل عمارت افضل شوشتر

  فاصله هتل تا سازه های آبی تاریخی شوشتر 14 دقیقه پیاده ، فاصله هتل تا بازار صنایع دستس شوشتر 1 دقیقه پیاده می باشد.

رزرو هتل های شوشتر

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های شوشتر را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در شوشتر را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای شوشتر هتل بگیرم

موقعیت قرارگیری هتل های شوشتر به گونه ای است که به تمامی مکان های گردشگری و مجموعه آبشارها و آسیاب های شوشتر نزدیک هستند و به مراکز خرید و مرکز شهر نیز دسترسی راحت دارند. هتل سنتی شوشتر که متعلق به دوره قاجار بوده و در یکی از قدیمیترین محله های شهر قرار دارد و هتل امارت افضل شوشتر با معماری زیبا و دسترسی به بازار سنتی شوشتر و مکان های تفریحی دیگر را میتوانید برای اقامت انتخاب کنید.

/ ایران / خوزستان / شوشتر / هتل های شوشتر