هتل های شارجه

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

شارجه

شارجه در فاصله 20 کیلومتری دبی قرار دارد و در سال 1998 بعنوان شهر فرهنگی و متمدن دنیای عرب توسط یونسکو لقب گرفته. مناطق اصلی مورد بازدید گردشگران عبارتند از میدان قصر در الوحده موزه طبیعت و کاخ شیخ شارجه. مناطق تفریحی شارجه اعم از سواحل زیبا مراکز خرید رستوران ها و هتل های لوکس در منطقه کرنیش قرار دارند. سوق آبی نیز نام مرکز خریدیست که بزرگترین و معروف ترین بازار شارجه محسوب میشود و پر از مغازه های رنگارنگ طلا جواهر نقره سنگهای قیمتی قالی و قالیچه میباشد.

جاذبه های شارجه

منطقه تفریحی المجاز

موزه بناهای اسلامی

آکواریوم شارجه

مسجد النور

موزه ماشین های قدیمی

مسجد شاه فیضل

موزه علوم شارجه

موزه هنر شارجه

موزه هنر شارجه

موزه میراث شارجه

موزه فرش شارجه

بازار ماهی شارجه

پارک ملی شارجه

فعالیت های تفریحی در شارجه

ورزش های آبی

صحرا نوردی

برترین هتل های شارجه از نگاه گردشگران

RADISSON BLU RESORT SHARJAH

SHARJAH GRAND HOTEL

HILTON SHARJAH

CORAL BEACH RESORT SHARJAH

CENTRO SHARJAH

RAMADA SHARJAH

GRAND EXCELSIOR SHARJAH

GOLDEN TULIP SHARJAH

SHARJAH BEACH HOTEL

ROYAL GRAND SUITE HOTEL

LOU LOU’A BEACH RESORT

قیمت هتل های شارجه

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای شارجه را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر شارجه را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های شارجه در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل شارجه

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر شارجه، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به شارجه سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید

/ جهان / امارات متحده عربی / شارجه / هتل های شارجه