هتل های سان فرانسیسکو

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

سان فرانسیسکو

هر محله در سان فرانسیسکو ویژگی های خاص خود را دارد. از خانه های لوکس و فروشگاه های مدرن منطقه هایت گرفته تا پل گلدن گیت در مارینا که اکثر اوقات این زیبایی های شگفت انگیز را تنها روی کارت پستال ها میبینیم. منظره دریا و شیرهای دریایی و آسیاب های بادی نیز که در امتداد ساحل به چشم می خورد و تداعی گر آسیاب بادی های هلندی میباشد. سان فرانسیسکو چهارمین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیا به شمار می آید.

مکان های دیدنی در سان فرانسیسکو

آلکاتراز

پل گلدن گیت

پارک ای تی

پارک گلدن گیت

کاخ هنرهای زیبا

موزه والت دیسنی

دانشگاه علوم کالیفرنیا

موزه هنرهای آسیا

ارکستر سمفونی سان فرانسیسکو

خیابان لومبارد

فعالیت های تفریحی در سان فرانسیسکو

دوچرخه سواری در خیابان های سان فرانسیسکو

قایق سواری

ماهیگیری

کوه پیمایی در کوهستان های سان فرانسیسکو

ساحل شمالی

برترین هتل های سان فرانسیسکو ار نگاه گردشگران

OMNI SAN FRANSISCO HOTEL

THE FAIRMONT SAN FRANSISCO

HOTEL NIKKO SAN FRANSISCO

ARGANAUT HOTEL

HOTEL DRISCO

THE MOSSER

CHANCELLOR HOTEL ON UNION SQUARE

BEST WESTERN PLUS THE TUSCAN

THE ORCHARD HOTEL

HILTON SAN FRANSISCO UNION SQUARE

قیمت هتل های سان فرانسیسکو

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای سان فرانسیسکو را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر سان فرانسیسکو را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های سان فرانسیسکو در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل در سان فرانسیسکو

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر سان فرانسیسکو، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به سان فرانسیسکو سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید

/ جهان / آمریکا / سان فرانسیسکو / هتل های سان فرانسیسکو