هتل های سائوپائولو

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

سائوپائولو

وقتی صحبت از سائوپائولو به میان می آید استفاده نکردن از واژه ترین ها بسیار دشوار است. بزرگترین شهر نیمکره جنوبی شهری با زیبا ترین موزه ها بهترین رستوران ها و البته با بدترین ترافیک ها !

شهر سائوپائولو یا به زبان بومیان سامپا پایتخت فرهنگی تجاری و صنعتی برزیل محسوب میشود و پر از رستوران گالری های هنری و مراکز فرهنگی میباشد.

این شهر در جنوب غربی برزیل قرار دارد و دارای آب و هوایی مرطوب و نیمه گرمسیریست.

جاذبه های سائوپائولو

پارک ایبیراپوئرا

مرکز فرهنگی جولیو پرستس

موزه زبان پرتغالی

موزه فوتبال

پارک الیانز

موزه هنر سائوپائولو

هتل یونیک

موزه صدا و تصویر

باغ وحش سائوپائولو

برترین هتل های سائوپائولو از نگاه گردشگران

GRAND HYATT SAO PAULO

IBIS STYLE SAO PAULO ANHEMBI

INTERCONTINENTAL SAO PAULO

RENAISSANCE SAO PAULO HOTEL

TIVOLI SAO PAULO MOFARREJ

L’HOTEL PORTO BAY SAO PAULO

MAKSOUD PLAZA

HOTEL FASANO SAO PAULO

قیمت هتل های سائوپائولو

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای سائوپائولو را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر سائوپائولو را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های سائوپائولو در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل در سائوپائولو

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر سائوپائولو، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به سائوپائولو سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / برزیل / سائوپائولو / هتل های سائوپائولو