هتل های زوریخ

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

زوریخ، مرکز فرهنگ و هنر سوییس...

زوریخ به عنوان یکی از شهرهای قابل سکونت در جهان معرفی شده است و بزرگترین و ثروتمندترین شهر سوییس محسوب میشود. آثار هنری نقاشان معروف جهان در موزه های کانتاس و ریتبرگ به نمایش گذاشته شده و سالانه هزاران گردشگر را جذب خود مینماید. این شهر در شمال مرکزی سوییس و در دامنه کوه های آلپ و در کنار دریاچه زوریخ قرار داشته و قطب اقتصادی سوییس به شمار می آید.

مکان های دیدنی در زوریخ

کوهستان تیلی برگ

دریاچه زوریخ

موزه هنر

باغ وحش زوریخ

رودخانه لیمات

موزه ریت برگ

خانه اپرا

موزه جانور شناسی

باغ گیاه شناسی

فعالیتهای تفریحی در زوریخ

قایق سواری

کشتی های تفریحی

کوهنوردی

گشت و گذار در شهر

برترین هتل های زوریخ از نگاه گردشگران

SWISSOTEL ZURICH

THE DOLDER GRAND

ZURICH MARRIOTT HOTEL

STORCHEN ZURICH

WALHALLA HOTEL

HOTEL HELMHAUS

HOTEL EUROPE

HOTEL ALDER

HOTEL CONTINENTAL ZURICH - M GALLARY COLLECTIONS

HOURS HOTEL ZURICH WEST

قیمت هتل های زوریخ

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای زوریخ را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر زوریخ را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های زوریخ در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل زوریخ

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر زوریخ، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به زوریخ سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / سویس / زوریخ / هتل های زوریخ