هتل های زاگرب

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

زاگرب

زاگرب مرکز فرهنگ هنر موسیقی معماری و پایتخت کشور کرواسی میباشد. جای تعجب نیست که تعداد بازدیدکنندگان این شهر در چند سال اخیر بشدت افزایش یافته است. تلفیقی از معماری اتریش و مجارستان در زاگرب به چشم میخورد. این شهر برای گشت و گذار قدم زدن در خیابانها و نوشیدن قهوه در کافه ها رفتن به موزه ها و گالری های منحصر به فردش ساخته شده. زاگرب دارای آب و هوای چهارفصل است. ساکنین در طول بهار و تابستان به ورزش های آبی و در پاییز و زمستان به اسکی و انواع ورزش های زمستانی روی می آورند. زاگرب بین دامنه های جنوبی کوه مدودنیکا و کرانه های شمالی و جنوبی رودخانه ساوا بنا شده.

جاذبه های زاگرب

کلیسای میروگج

پارک ماکسیمیر

کلیسای سنت مارک

تئاتر ملی کرواسی

دریاچه جارون

کوه های مدودنیکا

میدان جلاچیک

موزه میمارا

فعالیت های تفریحی در زاگرب

رفتینگ در دریاچه جارون

پرش از ارتفاعات زاگرب

پارک آبی زاگرب

برترین هتل های زاگرب از نگاه گردشگران

SPLANADE ZAGREB HOTEL

BEST WESTERN PREMIERE HOTEL ASTORIA

ZIGZAG INTEGRATED HOTEL ZAGREB

HOTEL DUBROVNIK

DOUBLETREE BY HILTON ZAGREB

HOTEL JAGER HORN

ARCOTEL ALLEGRA ZAGREB

THE WESTIN ZAGREB

HOTEL PRESIDENT PANTOVCAK

SHERATON ZAGREB HOTEL

قیمت هتل های زاگرب

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای زاگرب را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر زاگرب را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های زاگرب در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل زاگرب

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر زاگرب، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به زاگرب سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / کرواسی / زاگرب / هتل های زاگرب