هتل های ریودوژانیرو

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

ریو دو ژانیرو

ریو دو ژانیرو مرکز ایالت ریو دو ژانیرو و دومین شهر بزرگ برزیل است. این شهر توریستی در کنار کوه های انبوه و سواحل اقیانوس اطلس قرار گرفته. این شهر دارای سه ساحل بنام های کپاکاپانا ایپانما و لبلان است که به بهشت موج سواران معروف هستند. همچنین در 710 متری بالای کوه کورکووادو بزرگترین مجسمه دنیا قرار دارد که 38 متر ارتفاع داشته و عیس مسیح را با آغوش باز به تصویر کشیده . ریو دو ژانیرو منطقه سرسبز جنگلی با سواحل بسیار زیبا و رشته ای از جزایر پراکنده و آب و هوای معتدل.... به این خاطر به شهر شگفت انگیز شهرت دارد. کارناوال رقص و شادی هم که سالانه برگزار میشود و هزاران توریست و گردشگر را از سراسر جهان به این شهر میکشاند.

جاذبه های ریو دو ژانیرو

کوه های سوگارلوف

مجسمه عیسی مسیح

باغ گیاه شناسی ریودوژانیرو

پتروپولیس

سواحل گروماری

سواحل ایپانما

پارک ملی تی جوکا

سواحل کپاکاپانا

سواحل لبلان

سواحل بارا

فعالیت های تفریحی در ریو دو ژانیرو

دوچرخه سواری در سواحل

کایت سواری بر فراز شهر

شنا و ورزش های آبی

کشتی های تفریحی

پاراگلایدر

والیبال ساحلی

برترین هتل های ریو دو ژانیرو از نگاه گردشگران

MIRAMAR HOTEL BY WINDSOR

HOTEL FASANO RIO DE JANEIRO

PORTO BAY RIO INTERCONTINENTAL HOTEL

ARENA COPACABANA PALACE

WINDSOR ATLANTIC HOTEL

SOFITEL RIO DE JANEIRO COPACAPANA

GOLDEN TULIP REGENTE

TULIP INN COPACABANA

قیمت هتل های ریو دو ژانیرو

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای ریو دو ژانیرو را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر ریو دو ژانیرو را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های ریو دو ژانیرو در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل ریو دو ژانیرو

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر ریو دو ژانیرو، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به ریو دو ژانیرو سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / برزیل / ریودوژانیرو / هتل های ریودوژانیرو