هتل های دوشنبه

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در دوشنبه

دوشنبه پایتخت کشور تاجیکستان در ابتدا یک دهکده کوچک کوهستانی بوده است و علت نام گذاری آن، دوشنبه بازاری بوده است که در آنجا برگزار می شده است. امروزه آن دهکده به یک کلان شهر تبدیل شده است اما بازار سرپوشیده ی باراکات Barakat هنوز هم یکی از جاذبه های پر جنب و جوش شهر می باشد . خیابان های پوشیده شده از درختان مکانی برای آثار باستانی و موزه ها می باشند از جمله این اماکن موزه یونیفاید Museum Unified ، موزه آثار باستانی Museum of Antiquities ، همچنین تئاتر زیبای اپرا و کافه ها و رستوران های بی شمار که بازدیدکنندان می توانند شیرینی های تاجیکی را در آنها میل نمایند . از دیگر جاذبه های دیدنی دوشنبه می توان به باغ گیاه شناسی، استودیوی سینمایی، چشمه های معدنی درمانی در شهر شاه عنیری، مهمان سرای قره تاغ در پیرامون دوشنبه اشاره نمود.

هتل های پیشنهادی گردشگران در دوشنبه

Dushanbe Serena Hotel, Atlas B&B guesthouse, Hyatt Regency Dushanbe, Flat by the International airport

نقاط توریستی مهم دوشنبه

- Dushanbe Government Building

- Dushanbe Zoo

- Palace of Nations

- Haji Yakoub Mosque

- Palace of Unity

- Pamir Stadium

- Tajikistan National Museum

- Victory Park

- Dushabe Opera

- Somoni Monument

هتل های پیشنهادی آتالند برای اقامت در دوشنبه

- لوتوس هتل Lotus Hotel

- هتل ترکمنستان Tajikistan Hotel

قیمت هتل های دوشنبه

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای دوشنبهرا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر دوشنبه را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های دوشنبهدر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل دوشنبه

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر دوشنبه، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به دوشنبهسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / تاجیکستان / دوشنبه / هتل های دوشنبه