هتل های دوحه

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در دوحه

دوحه پایتخت قطر به آسمان خراش هایش که روز به روز نیز در حال افزایش است، شهرت دارد. اقامت در هتل های دوحه گران است البته گزینه های اندکی برای یافتن هتل های ارزان وجود دارد. اکثر هتل های زنجیره ای بزرگ در این شهر نیز قرار دارند. از هتل Four Season گرفته تا Hilton . تمام علایق شما در اینجا یافت می شود . اقامت در دوحه درجه اول اهمیت قرار دارد. در اینجا هتل های لوکس از جمله Ritz Carlton Doha و Grand Hyatt Dohe را نیز خواهید یافت. در مرکز دوحه هتل های با قیمت های کمتر نیز وجود دارد که می توان در آنها اقامت نمود مثل Ascott Doha .کورنیچه Corniche که در کنار خلیج قرار گرفته مشهورترین منطقه توریستی در دوحه می باشد.

هتل های پیشنهادی گردشگران در دوحه

Zubarah Boutique Hotel Doha(Luxury), W Doha Hotel & Residences(Romantic), Four Seasons Hotel Doha(Family), Liberty suites Hotel-Doha-Best Value

نقاط توریستی مهم دوحه

- Souq Waqif

- City Center Doha

- Qatar National Convention Center

- Qatar National Museum

- Jassim Bin Hamad Stadium

- Corniche

- Villagio Mall

- Aspire Tower

- Katara Cultural Village

- Museum of Islamic Art

- Al-Rumailah Park

- Doha Fort

پنج هتل پیشنهادی آتالند برای اقامت در هتل های دوحه

- لیبرتی سوییتس هتل- دوحه Liberty Suites Hotel- Dohe

آدرس : 10 Al Jazeer St , Doha 4317

- اوریکس روتانا دوحا Oryx Rotana Doha

- آدرس: Al Nahda School street , Doha

- موشیرِب –سوک واکیف بوتیک هتلز Musheireb – Souq Waqif Boutique Hotels

- آدرس : Souq Waqif , Doha

- کِی 108 هتل k 108 Hotel

- آدرس : 80 Ibn Abdul Muttalib Street | Al Ghanem, Doha

- آرومایلا –سوک واکیف بوتیک هتلز Arumaila – Souq Waqif Boutique Hotels

- آدرس: Souq Waqif, PO Box 1274 , Doha

قیمت هتل های دوحه

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای دوحه را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر دوحه را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های دوحه در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل دوحه

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی توانید گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر دوحه، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به دوحه سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / قطر / دوحه / هتل های دوحه