هتل های دهلی نو

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در دهلی نو

پایتخت رنگی و پر جنب و جوش هند مرکز بین المللی هنر، فرهنگ و تجارت می باشد از ساختمان های آسمان خراش گرفته تا ساختمان های قدیمی، شهر دارای بخش های مختلفی با ویژگی های منحصربفرد خود می باشد. توسعه ی تعدادی از شرکت های تولید لباس برای بسیاری از مناطق دهلی نو با جاذبه های مدرن و امکاناتی که در تمام ساعات فراهم می باشند، رونق زیادی را به ارمغان آورده است. عطر و بوی تند و ادویه ترشی جات مغازه های غذا فروشی و کالاهای بازارهای چند رنگ که در شب و روز در جنب و جوش است از ویژگی های این شهر است. دهلی نو دارای گزینه های متنوعی برای اقامت می باشد از هتل های 5 ستاره تا هتل های ارزان قیمت.بسیاری از مسافران تجاری و گردشگران به دنبال هتل های لوکس در دهلی نو هستند. شما می توانید هتل های مدرن و لوکسی را با ویژگی هایی مثل اسپا، کلاب های شبانه، بارها، استخرهای رو باز و رستوران در این شهر بیابید. مسافران تجاری نیز می توانند از اتاق های کنفرانس و اینترنت بی سیم استفاده نمایند. اتاق ها راحت و آرام هستند و بسیاری امکاناتی وجود دارد که به شما کمک کند بعد از یک روز طولانی از آنها استفاده نمایید از جمله منوهای بالش ، قهوه جوش ها، تلویزیون و ... دهلی مرکزی یک منطقه شلوغ با جمعیت متراکم و خیابان های شلوغ می باشد. اما پارک های محافظت شده زیادی وجود دارد که می توانید از این شلوغی فرار کنید. این منطقه دارای شرکت های بزرگی است و شما اغلب افرادی را می بینید که به سرعت در حال رفتن به سر کارشان هستند و در شب کلاب های شبانه برای پذیرایی از مردم شهر وجود دارد. دهلی جنوبی سنتی تر می باش با خیابان های باریک پیج در پیچ که مردم محلی زیادی سوار بر موتور را خواهید دید. این ناحیه دارای مغازه های رنگارنگ فراوان و مغازه های غذافروشی وسوسه کننده می باشد که غذاهای معطر را به مردم ارائه می دهند و همچنین شما می توانید طلا و جواهر پیچیده ، پارچه های لوکس و اقلام سنتی بسیاری خرید نمایید.

هتل های پیشنهادی گردشگران در دهلی نو

Shanti Home, The Oberoi new Delhi, Service Apartment South Delhi 3 BHK new,The Leela Palace New Delhi

پنج هتل پیشنهادی آتالند برای اقامت در هتل های دهلی نو

- لییلا پَلِس نیو دهلی The leela palace New Delhi

آدرس: Diplomatic Enclave | Chanakyapuri , New Delhi 110023

- شانتی هوم Shanti Home

آدرس: A-1/300, Janakpuri , New Delhi 110058

- اوبِریو نیو دهلی The Oberio,New Delhi

آدرس: Dr. Zakir Hussain Marg , New Delhi 110003

- بلوپم رومز Bloomrooms

آدرس: 7 Link Rd | Jangpura Extension , New Delhi 110014

- ایمپِریال هتل The Imperial Hotel

آدرس: 1 Janpath , New Delhi 110001

نقاط توریستی مهم دهلی نو

- Kingdom of Dreams

- All India Institute of Medical Sciences

- Nehru Place

- Pragati Maidan

- Dili Haat market

- Jama Masjid

- Connaught Place

- Karol Bagh Shopping Market

- Lotus Temple

- Mayur vihar

- Pharganj

- Pitampura TV Tower

- Qutub Minar

- Ansal Plaza

- India Gate

- Chandni Chowk

هتل های مرکز شهر دهلی نو

- هتل 5 ستاره اوبریو The oberoi Hotel

- هتل 5 ستاره تاج محل Taj Mahal Hotel

- هتل 5 ستاره لییلا پالاس The Leela Palace New Delhi

- هتل 5 ستاره ایمپرال The Imperal Hotel

- هتل 5 ستاره کراون پلازا Crowne Plaza Today New Delhi Okhla

- هتل 4 ستاره ویسایا The Visaya Hotel

- هتل 3 ستاره بلوم روم bloomrooms @ Link Rd

- هتل 3 ستاره لوکس شانتی هوم Shanti Home

- هتل 3 ستاره آجانتا Hotel Ajanta

قیمت هتل های دهلی نو

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای دهلی نورا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر دهلی نو را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های دهلی نودر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل دهلی نو

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر دهلی نو، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به دهلی نوسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / هندوستان / دهلی نو / هتل های دهلی نو