هتل های داران

هتل های داران
 • اصفهان , داران
  داران - بلوار طالقانی 
  1,040,000‏ ریال

  هتل جهانگردی داران

  هتل جهانگردی داران وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و بر اساس رتبه بندی هتلها در ردیف مهمانسراها قرار می گیرد. هتل جهانگردی داران دارای ۲۰باب اتاق می باشد. از اماکن دیدنی داران سرچشمه افوس - لاله زار دره بید- دریاچه قایقرانی مصنوعی(پارک شقایق)-آبشار سیاهدره -آرامگاه شیخ ابوسلیمان دارابی-امامزاده شهردامنه(امامزاده عبداله) را میتوان نام برد.

  فاصله هتل جهانگردی داران تا مرکز شهر ۱ کیلومتر، تا اماکن دیدنی ۲۵ کیلو متر، تا فرودگاه ۱۶۰کیلومتر، تا راه آهن ۱۸۰ کیلومتر و تا پمپ بنزین ۲ کیلومتر می باشد.

 • اصفهان , داران
  اصفهان - داران - خیبان کشاورز هتل سیمرغ 
  1,130,000‏ ریال

  داران یکی از مرتفع ترین و سردترین شهرهای ایران است. فاصله هتل تا مرکز شهر 2 کیلومتر می باشد.

رزرو هتل های داران

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های داران را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در داران را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای داران هتل بگیرم

هتل های داران در نزدیکی مرکز شهر قرار دارند. هتل جهانگردی داران که حدودا یک کیلومتر از مرکز شهر فاصله داشته و کنار یکی از خیابان های اصلی شهر قرار دارد و هتل سیمرغ داران با اتاق های شیک و تمیز که امکانات لازم را برای مسافران فراهم میکند هتل هایی هستند که مسافران میتوانند در آنها اقامت کنند.

/ ایران / اصفهان / داران / هتل های داران