هتل های خوی

هتل های خوی
 • آذربایجان غربی , خوی
  خوی انتهای بلوار ولیعصر میدان ولایت فقیه ، هتل ثمین 
  3,270,000‏ ریال

  هتل ثمین خوی واقع در میدان ولایت فقیه در هشت طبقه و در زمینی به مساحت 8000 هزار متر مربع بنا شده است.رستوران هتل انواع غذاهای ایرانی، محلی و خارجی را با تجهیزات مدرن و کیفیت خوب طبخ میکند.هتل ثمین هتلی سه ستاره است که در مرکز شهر قراردارد.

 • آذربایجان غربی , خوی
  خوی،خیابان شهید کوچری،مابین فلکۀ امیربیگ و امامزاده سید بهلول 
  1,650,000‏ ریال

  هتل بزرگ زمرد خوی در خیابان شهید کوچری و در فلب شهر خوی قرار دارد.این هتل نوساز در نزدیکی بازار قرار گرفته و دسترسی به بسیاری از امکانات شهر را آسان میسازد.رستوران هتل با فضایی شیک و تمیز انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را طبخ میکند.

 • آذربایجان غربی , خوی
  خوي، خيابان انقلاب، جنب باغ گلستان، هتل جهانگردی خوی 
  2,125,000‏ ریال

  هتل جهانگردی خوی وابسته به گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی در کنار باغ گلستان یکی از هتلهای خوب شهر خوی است که با 10 اتاق و 3 سوئیت مجهز آماده پذیرایی از مسافران گرامی شهر زیبای خوی میباشد.

رزرو هتل های خوی

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های خوی را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در خوی را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای خوی هتل بگیرم

موقعیت مکانی هتلها در خوی به این صورت است که اگر از سمت ارومیه به شهر خوی وارد شوید، هتل ثمین با نمایی آجری رنگ و زیبا نظر مهمانان عزیز را به خود جلب می کند. هتل ثمین واقع درانتهای بلوار ولیعصر، میدان ولایت فقیه خوی می باشد.هتل بزرگ زمرد و مهمانسرای جهانگردی خوی نسبت به هتل ثمین بیشتر به طرف مرکز شهر هستند. هتل بزرگ زمرد در خیابان شهید کوچری و مهمانسرای جهانگردی در خیابان انقلاب خوی واقع می باشند.

/ ایران / آذربایجان غربی / خوی / هتل های خوی