هتل های خور

هتل های خور
 • اصفهان , خور
  اصفهان ، شهرستان خور وبیابانک ، میدان ایثارگران ، بلوار فاطمی ، مهمانسرای با 
  2,500,000‏ ریال

  یکی دیگر از انگیزه های احداث این هتل جذب گردشگران خارجی میباشد گردشگرانی که بسیاری از آنها حتی برای یک بار هم کویر بیابان ندیده اند این گردشگران آرزوی اقامتی هر چند کوتاه در کویر را دارند. گردشگران خارجی به دلایل مختلف که یکی از آن دلایل نبودن امکانات اقامتی در کویر ایران بود از سفر به این کویر زیبا خوداری می کردند. به هر صورت این مهمانسرای کویری که بزرگترین هتل کویر مرکزی ایران است به همت مردی که خود زاده کویر است در سال 1384 شروع به ساخت شد یحیی امینی که سالهای پیش از انقلاب مدیریت یکی از معروف ترین یوست هاستلهای ایران را در دست داشت با تمامی مشکلات مالی روحی و تمامی بی مهریهای سازمانها ارگانها و مردم بومی منطقه که بر ایشان تحمیل شد ساخت این هتل و کمپینگ کویری را در مهر ماه 1388 به اتمام رساند . مهمانسرای بالی دارای تعدادی اتاق می باشد که کلیه این اطاقها از امکانات وسرویس بهداشتی مطابق با استانداردهای هتل داری می باشد اطاقهای این مهمانسرا به 2بخش تقسیم میشود که بخشی به صورت معمول دیگر هتل ها با تخت خواب و... میباشد و بخشی دیگر اطاقهای سنتی که در آنها خبری از تخت میز صندلی نیست و به صورت کاملا سنتی طراحی وچیده مان شده که معمولا با استقبال مسافران رو به رو می شودذر این اطاقها از رختوابهای پنبه ای و لحفهای مخمل قرمز رنگ قدیمی استفاده شده که با دیدن این تصویر یاد گذشته و گذشتگان در ذهنمان جاری می شود.دیوارهای این اطاقها کاه گلی بسیار زیباست.

  تعداد اتاق های هتل کویری بالی اصفهان

  این هتل دارای 32 باب اتاق دوتخته، سه تخته و جهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کویری بالی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در شهرستان خور و بیابانک قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 4 ساعت می باشد.

 • اصفهان , خور
  اصفهان ، خورو بیابانک ، روستای گرمه 
  3,480,000‏ ریال

رزرو هتل های خور

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های خور را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در خور را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای خور هتل بگیرم

مهمانسرای کویری بالی که بزرگترین هتل کویر مرکزی ایران است با اتاق هایی که بخشی از آنها با امکانات روز تجهیز شده و بخشی به سبک سنتی تزئین شده اند با دیوارهای کاه گلی و هتل خانه مازیار کویر در میان تپه های شنی با سبک و سیاق معماری سنتی و کهن اقامتگاه های شهرستان خور هستند.

/ ایران / اصفهان / خور / هتل های خور