هتل های جیپور

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

جیپور

اگر به شهر جیپور سفر کرده و نگاهی گذرا به خیابانهای وسیع شهر بیندازید تازه پی خواهید برد که چرا جیپور به شهر صورتی معروف است. از مکان های دیدنی و مشهور جیپور می توان به قصر حوامحل و قلعه جگرا اشاره نمود. اگر به دنبال یک سوغاتی خاص و منحصر به فرد هستید در بازارهای جیپور دمپایی از جنس چرم شتر به وفور یافت میشود.

جاذبه های جیپور

قلعه آمبر

کاخ آینه

حوامحل

قلعه جگرا

قلعه ناهارگا

دروازه گانش

پارک مرکزی

فعالیت های تفریحی در جیپور

فیل سواری

دوچرخه سواری

بالون سواری بر فراز شهر

برترین هتل های جیپور از نگاه گردشگران

JAI MAHAL PALACE

HOTEL KALYAN

ROYAL HERITAGE HAVELI

ROYAL ORCHID, JAIPUR

FORTUNE SELECT METROPOLITANE

SHAHPURA HOUSE

SAMODE HAVELI

ITC RAJ PUTANA , JAIPUR

UMAID BHAWAN HERITAGE HOUSE HOTEL

HOTEL PEARL PALACE

قیمت هتل های جیپور

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای جیپور را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر جیپور را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های جیپور در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل جیپور

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر جیپور، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به جیپور سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / هندوستان / جیپور / هتل های جیپور