هتل های جاکارتا

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

جاکارتا

پایتخت کشور اندونزی بزرگترین شلوغ ترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور است. مرکز اقتصادی تجاری صنعتی و سیاسی اندونزی محسوب میشود. جاکارتا در غرب جزیره جاوه و در سواحل شمالی در کنار خلیج جاکارتا و دریای جاوه قرار دارد. رود سیلیونگ از میان شهر میگذرد و یکی از پرباران ترین مناطق جهان میباشد. تلفیقی از انواع زبان نژاد و فرهنگ در جاکارتا به چشم میخورد. از پر ترافیک ترین شهرهای جهان است و به دلیل جاذبه های توریستی بسیار رستوران ها و کافه های متعدد به شهر شب زنده دار معروف است.

جاذبه های جاکارتا

مسجد استقلال

بازار بزرگ اندونزی

کلیسای جاکارتا

موزه ملی اندونزی

پارک مرکزی جاکارتا

کلیسای امانوئل

سازه ملی جاکارتا

موزه تنگا کیون

موزه وایانگ

برترین هتل های جاکارتا از نگاه گردشگران

MANDARIN ORIENTAL , JAKARTA

FM7 RESORT HOTEL JAKARTA

SHANGRI-LA HOTEL JAKARTA

THE RITZ-CARLTON JAKARTA, MEGA KUNINGAN

ARTOTEL JAKARTA – THAMRIN

HOTEL INDONESIA KEMPINSKI

PULLMAN JAKARTA CENTRAL PARK

JW MARRIOTT HOTEL JAKARTA

HOTEL MULIA SENAYAN

قیمت هتل های جاکارتا

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای جاکارتا را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر جاکارتا را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های جاکارتا در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل جاکارتا

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر جاکارتا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به جاکارتا سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / اندونزی / جاکارتا / هتل های جاکارتا