هتل های تورنتو

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

تورنتو

هرگاه سخن از شهر تورنتو به میان می آید نیویورک را در ذهن ها تداعی میکند. رفتار دوستانه و صمیمانه مردم برجها و ساختمانهای بلند و متعدد تئاترها و نمایشهای خیابانی سطح شهر کافه ها رستورانها و مغازه های رنگارنگ همه و همه این شهر را به یکی از پر بازدیدترین شهرهای جهان مبدل ساخته است. این شهر مرکز استان انتاریو پر جمعیت ترین شهر کانادا پایتخت اقتصادی کانادا و یکی از مراکز اقتصادی بزرگ جهان محسوب میشود. همچنین دوازدهمین شهر برتر جهان میباشد و از لحاظ بالا بودن هزینه های زندگی در کانادا رتبه اول را دارد.

اماکن دیدنی تورنتو

گالری هنر تورنتو

پارک ملی تورنتو

موزه رویال انتاریو

کتابخانه عمومی تورنتو

ارکستر سمفونی تورنتو

برج سی ان تورنتو

آکواریوم ریپلی

های پارک

کاسالوما

تئاتر پرنسس والس

باغ وحش تورنتو

فعالیتهای تفریحی در تورنتو

دوچرخه سواری

راه رفتن روی لبه برج سی ان

ماهیگیری

کشتی های تفریحی

گلف

قایق سواری

اسنوبرد

بهترین هتلهای تورنتو از نگاه گردشگران

Intercontinental Toronto Center

Trump international Hotel & Tower Toronto

Grand Hotel Toronto

Shangri-la Hotel Toronto

The Omni King Edward Hotel

Doubletree By Hilton Toronto Downtown

Bond Place Hotel

The Westin Harbour Castle

Holiday Inn Express Toronto Downtown

Residence Inn By Marriott Toronto Downtown

قیمت هتل های تورنتو

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای تورنتو را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر تورنتو را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های تورنتو در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل تورنتو

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر تورنتو، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به تورنتو سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / کانادا / تورنتو / هتل های تورنتو