هتل های بیروت

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

بیروت

اغلب از بیروت بعنوان پاریس خاورمیانه یاد میشود. بیروت کانون پر رونق خرید گشت و گذار تفریح و استراحت است. با وجود بسیاری از جنگها و نا آرامی ها این شهر با فضایی مدرن و سبک معماری فرانسوی و همچنین دوران عثمانی بازسازی شده.

خیابانهای اشرفیه و حمرا محلی برای بزم های شبانه و شب زنده داریهاست. موزه های بیروت نیز گذشته های دور این شهر را برای بازدید کنندگان زنده میسازد.

جاذبه های بیروت

موزه ملی بیروت

کلیسای سنت جورج

دانشگاه آمریکایی بیروت

موزه میم

مسجد محمد امین

خیابان حمرا

خیابان اشرفیه

کاخ اتوال

فعالیت های تفریحی در بیروت

گشت و گذار در شهر

دوچرخه سواری در منطقه کورنیش

برترین هتل های بیروت از نگاه گردشگران

PHOENICIA HOTEL

RAOUCHE ARJAAN BY ROTANA

STAY BRIDGE SUITES BEIRUT

MOEVENPICK HOTEL BEIRUT

FOUR SEASONS HOTEL BEIRUT

HILTON BEIRUT HABTOOR GRAND

LE GRAY BEIRUT

CITY SUITE HOTEL

RIVIERA HOTEL BEIRUT

GEFINOR ROTANA HOTEL

قیمت هتل های بیروت

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای بیروت را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر بیروت را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های بیروت در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل بیروت

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر بیروت، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به بیروت سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید

/ جهان / لبنان / بیروت / هتل های بیروت