هتل های بیرجند

هتل های بیرجند
 • خراسان جنوبی , بیرجند
  آدرس: بیرجند، خیابان ارتش، روبروی بیمارستان ارتش، هتل جهانگردی بیرجند 
  3,200,000‏ ریال

  هتل جهانگردی بیرجند

  هتل جهانگردی بیرجند در خیابان ارتش شهر بیرجند واقع شده است. هتل جهانگردی بیرجند وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و براساس رتبه بندی هتلها در ردیف مهمانسراها قرار می گیرد. از اماکن دیدنی بیرجند به مجموعه باغ و امارت اکبریه، باغ و امارت رحیم آباد، قلعه پایین شهر، مدرسه شوکتیه، قلعه تاریخی فولگ، حسینیه و مدرسه نواب، ارگ کلاه فرنگی، آرامگاه ابن حسام خوسفی، بند دره، سنگ نگاره های لاخ مزارکوچ و سنگ نگاره کال جنگال میتوان اشاره کرد.

  از موزه های بیرجند موزه باستان شناسی، موزه مردم شناسی، موزه تاریخ طبیعی می توان نام برد. فاصله هتل جهانگردی بیرجند تا فرودگاه ۸ کیلومتر، تا ترمینال ۷ کیلومتر، تا پارک شهر۵ کیلومتر، تا بازار۵ کیلومتر، تا تهران ۱۲۰۰ کیلومتر و تا مشهد ۵۰۰ کیلومتر می باشد.

 • خراسان جنوبی , بیرجند
  بیرجند-بلوارپیامبراعظم-بند امیرشاه- دهکده توریستی برادران ذوالفقاری -هتل بزر 
  2,080,000‏ ریال

  مجموعه اقامتی هتل بزرگ کوهستان بیرجند شامل 40 اتاق و سوئیت با ظرفیت بیش از 100 نفر تجربه اقامتی کوهستانی در دل کویر با امکاناتی مدرن را فراهم می آورد.

  نمای بیرونی هتل ترکیبی از محیط طبیعی منطقه و معماری اسلامی ایران و دکوراسیون داخلی تالارها و اتاق ها ویژه و منحصر به فرد میباشد به گونه ای که تمامی اتاق ها و سوئیت ها دارای معماری داخلی متمایز از یکدیگر می باشند.

 • خراسان جنوبی , بیرجند
  خراسان جنوبی، بیرجند، میدان امام خمینی(ره) 
  900,000‏ ریال

  هتل قائم در مركز شهر بيرجند واقع شده است.

  این هتل با امکانات و تجهیزات مدرن و براساس استاندارد های بین المللی هتلداری در تابستان سال 1385 ( 2006 میلادی ) آماده بهره برداری گردید و هم اکنون آماده پذیرش مسافران از سرتاسر دنیا می باشد .

رزرو هتل های بیرجند

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های بیرجند را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در بیرجند را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای بیرجند هتل بگیرم

اگر میخواهید در مرکز شهر اقامت داشته و دسترسی راحت و سریع به فرودگاه بیرجند و اماکن دیدنی شهر نظیر امارت اکبریه، باغ و امارت رحیم آباد، قلعه پایین شهر و پست خانه قدیم بیرجند داشته باشید یکی از هتل های قائم بیرجند و یا هتل جهانگردی بیرجند گزینه های خوبی هستند. برای لذت بردن از آرامش کوهستان و آب و هوای مطبوع کوهستانی، هتل بزرگ کوهستان بیرجند با امکانات مدرن و خدمات دهی مناسب را انتخاب کنید.

/ ایران / خراسان جنوبی / بیرجند / هتل های بیرجند