هتل های بوداپست

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

بوداپست

گوهری در میان رودخانه دانوب و تپه بودا...در آشپزی و پخت و پز سبک عجیب و منحصر به فرد خود را دارد و از اواخر قرن نوزده شهرت خود را حفظ کرده است. عسل و آب انگور فرد اعلای این شهر در کل اروپا زبانزد خاص و عام است.بوداپست شهر هنر معماری بناهای تاریخی پل ها و ساختمانهای زیبا که هنوز سبک قدیمی و سنتی خود را حفظ کرده است و از این بابت همانند نگینی در میان شهرهای اروپا میدرخشد و توجه هر گردشگری را به خود جلب میکند. بوداپست از دو بخش بودا و پست تشکیل شده که اولی در قسمت شرقی رود دانوب و دومی در قسمت شرقی این رود واقع شده.

اماکن دیدنی بوداپست

پارلمان بوداپست

رود دانوب

کلیسای سنت استفانباسیلیکا

پل چین

کلیسای ماتیاس

موزه پین بال بوداپست

کاخ بودا

کاخ هنر

میدان قهرمانان

باغ وحش بوداپست

باغ گیاه شناسی بوداپست

کاخ گرشام

فعالیت های تفریحی در بوداپست

دوچرخه سواری

کشتی های تفریحی

قایق سواری بر روی رود دانوب

پلاژ بوداپست

کارتینگ

برترین هتل های بوداپست از نگاه گردشگران

FOUR SEASON HOTEL GRESHAM PALACE

CORINTHIA HOTEL BUDAPEST

HOTEL PALAZZO ZICHY

BOSCOLO BUDAPEST , AUTHOGRAPH COLLECTION

SOFITEL BUDAPEST CHAIN BRIDGE

CONTINENTAL HOTEL ZARA BUDAPEST

HILTON BUDAPEST – CASTLE DISTRICT

BUDAPEST MARRIOTT HOTEL

INTERCONTINENTAL BUDAPEST

KEMPINSKI HOTEL BUDAPEST

قیمت هتل های بوداپست

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای بوداپست را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر بوداپست را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های بوداپست در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل بوداپست

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر بوداپست، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به بوداپست سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / مجارستان / بوداپست / هتل های بوداپست