هتل های بهشهر

هتل های بهشهر
 • مازندران , بهشهر
  مازندران-بهشهر-کیلومتر35 کمربندی زاغمرزبه نیروگاه 
  1,980,000‏ ریال

  هتل در چهار طبقه طوري قرار گرفته كه اتاق های شمالی هتل منظره دریا و اتاق های جنوبی منظره مرداب و جنگل دارند. این هتل دارای مکانی آرام در ساحل زیبای خزر در کنار امکانات عالی، سالن ورزشی و ٰشهربازی بادی، اینترنت رایگان، فضای سبز بسیار زیبا و دلنشین، همجواری با طرح سالمسازی مروارید، نزدیک بودن به بندر امیرآباد و میانکاله، نزدیک بودن به مکانهای دیدنی همچون عباس آباد، سد سلیمان تنگه است.

  تعداد اتاق های هتل

  این هتل دارای 107 باب اتاق دوتخته، سه تخته و چهارتخته، سوئیت رویال، ویلای ساحلی و پنت هاوس است.

  موقعیت مکانی هتل نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در کیلومتر 35 کمربندی زاغمرز به نیروگاه قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 25 کیلومتر و تا ایستگاه راه آهن در حدود 72 کیلومتر است.

 • مازندران , بهشهر
  بهشهر ، کیلومتر 3 جاده سراسری بهشهر - گرگان 
  1,700,000‏ ریال

  با اقامت در هتل آپارتمان عباس آباد در شهر زیبای بهشهر علاوه بر اینکه از طبیعت زیبای آن بهره مند می شوید، می توانید از کاخ تاریخی صفی آباد (کاخ مادر شاه عباس)، دریاچه شگفت انگیز عباس آباد، پارک زیبای ملت، بهره مند شوید، این هتل امکاناتی نظیر رستوران و اینترنت رایگان را در اختیار میهمانان قرار می دهد.

رزرو هتل های بهشهر

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های بهشهر را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در بهشهر را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید .

کجای بهشهر هتل بگیرم

بهشهر یکی از شهرهای استان مازندران است که بین جنگل و دریا قرار گرفته و هتل های آن هم منظره دریا و هم جنگل را همزمان به نمایش میگذارند. هتل مروارید صدرا که در ساحل زیبای دریای خزر قرار گرفته و فضایی آرام و دلنشین دارد به جاذبه هایی مانند بندر امیرآباد و میانکاله و برخی مکانهای دیدنی دیگر نزدیک است و هتل آپارتمان عباس آباد با موقعیت مکانی مناسب و امکانات و سرویس دهی خوب با کارکنان مجرب، اقامتی به یاد ماندنی را برای مسافران به همراه خواهند داشت.

/ ایران / مازندران / بهشهر / هتل های بهشهر