هتل های بمبئی

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

بمبئی

اگرچه با ورود به این شهر هرج و مرج و بی نظمی را احساس خواهید کرد ولی لحظات آرامش بخش و خاطره انگیز نیز در اینجا یافت میشود. خوردن یک ساندویچ محلی بنام هلبوری و قدم زدن در سواحل چاپاتی و یا رفتن به محله مانی باوان جایی که ماهاتما گاندی در آنجا زندگی میکرد لحظاتی بیاد ماندنی را در ذهن شما رقم میزند. همچنین بازار ادویه جات ترشی جات و سوغاتی های محلی و رفت و آمد در میان مردم پر جنب و جوش شهر احساس هیجان انگیزی را در شما زنده میکند. بمبئی یکی از چهار شهر بزرگ و پر جمعیت کشور هندوستان میباشد و در قسمت غربی هندوستان و در ساحل دریای غرب واقع شده است.

جاذبه های بمبئی

پارک مرکزی بمبئی

کلیسای مونت ماری

پارک واندر

باغ انبه

معبد ماهالاکشمی

دروازه هند

معبد بابل نات

ساحل ازانگال

مرکز ملی هنرهای نمایشی

غارهای کان هری

ساحل ماروه

فعالیت های تفریحی در بمبئی

ماهیگیری

قایق سواری

کشتی های تفریحی

گشت و گذار در سواحل بمبئی

برترین هتل های بمبئی از نگاه گردشگران

THE TAJ MAHAL PALACE

THE OBERAI, MUMBAI

FOUR SEASONS HOTEL MUMBAI

TRIDENT, NARIMAN POINT

SOFITEL MUMBAI BKC

GRAND HYATT MUMBAI

JW MARRIOTT HOTEL MUMBAI

SAHARA STAR HOTEL

PALI BEACH RESORT

TAJ LANDS END

قیمت هتل های بمبئی

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای بمبئی را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر بمبئی را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های بمبئی در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل بمبئی

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر بمبئی، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به بمبئی سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / هندوستان / بمبئی / هتل های بمبئی