هتل های بم

هتل های بم
 • کرمان , بم
  بم - بلوار امام خميني - جنب فرمانداري 
  2,170,000‏ ریال

  یکی از جاذبه های بی نظیر شهرستان بم بخش خوش آب و هوا وتوریستی گردشگری دهبکری است. دهبکری زیباترین منطقهٔ سرسبز و چشم نواز است که در شهرستان کویری بم خود نمایی می کند و به همین دلیل نزد مردم بم بسیار محبوبیت دارد. علاوه بر مردم بم در همهٔ فصول سال دهبکری پذیرای مسافران بیشماری است. دهبکری دارای ارتفاعات بکر و دست نخورده ی بسیاری است به طوری که همه ساله گروه های کوه نوردی و گردشگری بسیاری در استان کرمان به ارتفاعات دهبکری قدم می گذارند. از جمله این ارتفاعات می توان به کوه شیر و منطقهٔ زیبای مرغک اشاره کرد.ارگ بم بزرگترین بنای خشتی جهان نیز در این شهر واقع شده است.

  شایان توجه است،به دلیل رعایت استانداردهای معماری،هتل جهانگردی بم جزو معدود ساختمان هایی بوده که در زلزله آسیب ندیده و مهمانان مسقر در آن سالم مانده اند.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی بم

  فاصله هتل جهانگردی بم تا تا ارگ راین کرمان 2ساعت و34 دقیقه ، فاصله تا ایستگاه راه آهن کرمان 2 ساعت و 12 دقیقه ، فاصله تا فرودگاه بین المللی کرمان 2 ساعت و 22 دقیقه و تا باغ شاهزاده ماهان 1 ساعت و 44 دقیقه می باشد.

 • کرمان , بم
  بم، بلوار جانبازان، روبه روی دانشگاه پیام نور 
  3,130,000‏ ریال

  هتل پارسیان آزادی بم یک هتل چهار ستاره با امکانات خوب و دسترسی بسیار مناسب و نزدیک به مرکز شهر و ارگ تاریخی بم مکان خوبی برای اقامت در این شهر تاریخی می باشد. در ضمن این هتل دارای 63 باب اتاق مجهز و با امکانات است

/ ایران / کرمان / بم / هتل های بم