هتل های بروکسل

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

بروکسل

بروکسل پایتخت کشور بلژیک میباشد. میدان بزرگ ساختمان های قدیمی شهر و بازار گل ها همگی از قرون وسطی بجا مانده است. اتومیوم برج ایفل بروکسل در سال 2006 بازگذاری شده و یکی از آثار تاریخی و دیدنی این شهر محسوب میشود. همچنین طرفداران هنر و معماری باید از موزه هورتا خانه معمار سرشناس بلژیکی ویکتور هورتا بازدید کنند. اگر به غذاهای دریایی نیز علاقه دارید پیشنهاد ما این است که حتما به رستورانهای خیابان سنت کاترین سری بزنید.

جاذبه های بروکسل

میدان بزرگ

بازار محلی بروکسل

کلیسای سنت میشل

کایسای سنت گودولا

موزه ابزار آلات موسیقی

موزه ابزار آلات جنگی

موزه علوم طبیعی

پارک سابلون

گالری سنت هوبرت

موزه هورتا

موزه رن ماگریت

موزه هنرهای زیبای بروکسل

فعالیت های تفریحی در بروکسل

تور دوچرخه سواری بروکسل

گشت و گذار در شهر و بازدید از اماکن تاریخی

برترین هتل های بروکسل از نگاه گردشگران

HOTEL AMIGO

THE DOMINICAN

METROPOLE HOTEL

THE HOTEL – BRUSSELS

HILTON BRUSSELS GRAND PLACE

BRUSSELS MARRIOTT HOTEL GRAND PLACE

SOFITEL BRUSSELS EUROPE

MAS RESIDENCE

NOVOTEL BRUSSELS GRAND PLACE

IBIS BRUSSELS OFF GRAND PLACE

قیمت هتل های بروکسل

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای بروکسل را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر بروکسل را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های بروکسل در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل بروکسل

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر بروکسل، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به بروکسل سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / بلژیک / بروکسل / هتل های بروکسل